Jak se vybavit na letní dovolenou

12.06.2015 12:29

Kamarádka se vrátila z dovolené v Řecku, na kterou si ode mě koupila několik výrobků od Eurony. Slíbila, že  po návratu poreferuje, jak byla spokojená a tady je výsledek:

Korekční ochranný šampon + kondicionér (slunce+bazén+moře)
Má ochránit vlasy a pokožku před slunečním zářením, chlorovanou nebo mořskou vodou. Kamarádka byla nadšená, má dlouhé vlasy a prý byly krásné, lesklé, pružné, neelektrizovaly.

S.O.S. sprej s Aloe Vera 85% + 19 léčivých bylin
Ideální po opálení od sluníčka, zklidňuje, hydratuje a chladí pokožku. A uplně nejlepší je v kombinaci s bambuckým máslem -  nastříkat SOS a do toho vetřít bambucké máslo. Jako tip bych doporučila používat vychlazené z ledničky.

Bambucké máslo s rakytníkem a Vitamínem E
Má opravdu všestranné využití a to po celý rok. V souvislosti s letní dovolenou bych zmínila především jeho pozitivní účinek na sluneční alergii, ochranu citlivé pokožky, místo balzámu na rty. Během slunění vyživuje, hydratuje a současně chrání před slunečními paprsky a zbarvuje pokožku zlatou barvou. Kamarádka použila jak na sebe a manžela, tak i na děti a spokojenost.

Gel na ruční praní a cesty
Ideální pro rychlé přeprání plavek, klidně i ve studené vodě. Stačí opravdu malinko, tvoří bohatou pěnu a spolehlivě odstraní zbytky chloru, soli a opalovacích krémů. Navíc krásně voní. Pokud na dovolené všechen nespotřebujete, můžete v něm po návratu prát i v pračce.

Náramek proti klíšťatům, komárům a všelijaké havěti
Tento náramek kamarádka s rodinou v Řecku opravdu ocenili. Byl prý klid od protivných komárů a ještě jim příjemně voněl. Už mám nakoupeno na naši dovolenou :). Dělá se modrý pro pány/kluky a růžový pro dámy/holčičky.
Objednací kód: 3168 modrý, 3169 růžový. Cena 199Kč.

Cestovní žehlička ve spreji
Nemůže chybět v žádném zavazadle! Se svým objemem ji můžete vzít i na palubu letadla a vypadat i na dovolené skvěle a nažehleně. Kamarádka ji využila i na manželovy košile a prý  nepoznal, že je po vybalení z kufru nežehlila :). Taktéž pořídím, žehlení mezi mé koníčky nepatří a na dovolené už vůbec ne :).
Objednací kód 1103, cena 58Kč.

Snad Vám výše uvedené pomohlo udělat si představu o tom, co vše se bude na dovolené hodit. V případě zájmu mohu cokoli objednat (nebudete platit poštovné, jako kdybyste si objednali z eshopu), případně poradím, jak nakupovat u Eurony za velkoobchodní ceny.

 

 

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny