Novinky

Používáte rostlinné oleje na pleť?

30.06.2023 09:35
Já je miluju :).  A používám je už asi 25 let, od doby, kdy jsem byla na konci devadesátek na kurzu pana Karla Hádka, abych pak plná nadšení vystudovala jako jedna z prvních Institut aromaterapie, který v té době byl na samém počátku své činnosti. Od té doby se datuje má láska k přírodní kosmetice, zvláště pak k rostlinným a éterickým olejům a hydrolátům.
 
 
Proto mě moc potěšilo, když i Eurona zařadila do své nabídky čtyři kosmetické rostlinné oleje, navíc za studena lisované a v bio kvalitě. Jedním z té čtyřky je dýňový olej, který je výjimečný díky svému obsahu zinku. Ten podporuje regeneraci a působí revitalizačně na problematickou pokožku. Pomáhá při akné, posiluje pokožku a předchází vzniku pupínků a černých teček.
 
 
Dýňový olej je velmi vhodný i pro zralou pleť, protože obsahuje tu správnou kombinaci přírodních látek, které působí proti degenerativním procesům a proti stárnutí pleti. Regenerační a antioxidační účinky zinku a dalších minerálů podporuje i vysoký obsah vitaminu E.
 
 • Chcete pevné nehty? Vmasírujte kapičku dýňového oleje do nehtových lůžek, oblečte si bavlněné rukavice a nechte působit přes noc.
 • Padají vám vlasy? Vmasírujte dýňový olej do vlasové pokožky, posiluje kořínky a působí proti padání vlasů. A můžete si dopřát i komplexní olejový zábal pro hebké a lesklé vlasy.
 • Trápí vás pupínky nebo jizvičky po akné? Zkuste dýňový olej místo nočního krému. Můžete ho použít i jako prevenci strií např. v těhotenství.

 

DŮLEŽITÉ! Rostlinné oleje používejte vždy na navlhčenou pleť (lze použít vodu, hydrolát nebo přírodní pleťovou vodu) a stačí opravdu malinko – mám normální, lehce sušší pleť a na obličej i krk mi stačí 3, max. 4 kapičky oleje. Zkoušejte, experimentujte, hrajte si :).
 
 
Máte k olejům jakékoli dotazy? Ptejte se, ráda odpovím, ohromně mě to baví :).
 
 
Za studena lisovaný dýňový olej v bio kvalitě můžete objednat zde. Pro získání velkoobchodních cen nezapomeňte zadat při první objednávce Eurona ID 420-8371524955.
 
 
 
Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

Vyzkoušejte si univerzál!

13.10.2021 16:25

Univerzál je jeden z mých nejoblíbenějších výrobků a proto dávám jeho vzorek asi nejčastěji. Je totiž, jak už název napovídá, naprosto univerzální :).

 

K čemu můžete vzoreček použít?

 • K vyčištění mastnoty nahoře na kuchyňských skříňkách. Naneste neředěný univerzál (ideálně houbičkou) a nechte působit delší dobu. Já nechávám hodinu, někdy i dvě, když na to zapomenu. Pak stačí špínu setřít hadříkem a domýt vodou. Jde to v podstatě samo, nános mastnoty se krásně rozpustí, takže není potřeba žádné drhnutí.
 • K umytí mřížky od digestoře. Jen mi ji manžel vždycky odmontuje, položím si ji na linku na papírové utěrky a dál pokračuji jako u skříněk. Opět žádné drhnutí, je to bez práce.4
 • Na podlahu – jakoukoli kromě neošetřeného dřeva. Stačí nalít do kyblíku max. třetinu lahvičky, ideálně během napouštění vody, aby se vytvořila pěna. TIP – zkontrolujte, jak vypadá voda, až vytřete. Jestli jste měli až do nynějška pocit, že máte čistou podlahu, když ji pravidelně myjete, budete možná překvapení (vlastní zkušenost) :).

 

Ještě Euronu nepoužíváte a univerzál jste nezkoušeli? Napište si o vzoreček!

 

 

Chcete získat veškeré možné výhody? Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) Eurona ID 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Ráda zkontroluji, zda vám nechybí třeba odměrky apod., spočítám, kolik přesně zaplatíte za svůj nákup a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

 

 

Proč je Eurona ta nejlepší volba aneb co jsem si uvědomila za koronakrize

25.04.2020 12:46

Koronavirus. Slovo skloňované poslední dva měsíce od rána do večera. Neviditelný nepřítel, který ovlivnil naše životy způsobem, který většina z nás nikdy nezažila. A co s tím vším má společného Eurona?

 

Nepřeháním, když řeknu, že všechno. Tedy pro mě všechno. Díky Euroně se totiž můj život nijak zásadně nezměnil. Ano, nemůžu se scházet s přáteli a musím nosit roušku. Ale nemusím - a nemusela jsem - sedět doma s 60% platem, děsit se, co s dětmi, když nemají školu a dělat si starosti, zda zkrachuje mé podnikání. Případně jestli zkrachuje zaměstnavatel a budu bez práce. Díky Euroně se mě koronakrize víceméně nedotkla. Práci bez problémů dělám online, což jsem do jisté míry dělala vždycky a vše funguje, jak má. Jsem za to neskutečně vděčná. Euroně, ale i sobě. Nebylo to totiž a není zadarmo, je za tím 5 let práce, ale stálo to jednoznačně za to.

 

Celý svůj život zastávám názor, že náš osud určují naše volby. Že nejsme oběti okolností, ale tvůrci. Někteří si to uvědomujeme, někteří ne, ale to na věci nic nemění. Vždycky mi bylo zásadně proti mysli nechat sebou vláčet okolnostmi a stěžovat si na poměry. Miluji svobodu a svoboda, to je především zodpovědnost, ochota nést důsledky svých rozhodnutí. Proto jsem si před lety Euronu vybrala - líbilo se mi, že to, zda se mi bude dařit a kolik budu vydělávat, je jen na mně, ne na šéfovi, na tom, komu vlezu do zadku a komu jsem, nebo nejsem sympatická. Jenom na mně samotné.

 

Také se mi líbilo, že je Eurona česká firma. Vždycky jsem ráda podporovala šikovné české lidi a pan Lukáš Černý, majitel a šéf, šikovný opravdu je a navíc slušný člověk. To vše jsem si zjistila před tím, než jsem se pro Euronu rozhoda - v době internetu si podobné informace může jednoduše vyhledat každý, kdo alespoň trochu kamarádí se strýčkem googlem :).

 

Dnes jsem dvojnásob ráda, že jsem si vybrala českou firmu. České firmy a čeští podnikatelé jsou právě ti, kteří teď potřebují podpořit co nejvíc. Takže, pokud můžeme, objednávejme si jídlo z restaurací, udělejme si dovolenou v tuzemsku, nakupujme české výrobky - prostě pomáhejme si. Zvládli jsme si pomáhat, když chyběly roušky, věřím, že si pomůžeme i teď.

 

Je-li vám blízká myšlenka, že za své štěstí jsme zodpovědný každý sám a máte chuť si vybudovat něco svého s českou firmou, ozvěte se mi. Můj tým je otevřený pro každého, kdo chápe, že svoboda, štěstí a úspěch nejsou jen pro pár vyvolených, ale pro všechny, kteří jasně vědí, co a proč chtějí a jdou si za tím. Nikdy jsem nebyla "přemlouvač" a "tlačič", odjakživa spolupracuji jen s těmi, kteří o to stojí, mají to srovnané v hlavě a vědí, čeho v životě chtějí dosáhnout. Takové pak nezaskočí nejen koronakrize, ale ani žádná jiná krize. A vlastně ani život sám.

 

 

 

Pokud vás možnost spolupráce s Euronou a se mnou zaujala, napište mi na pavlina@vonavybyt.cz, nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak osobně třeba u kávy hned, jak nám otevřou kavárny a restaurace :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 

Pokud máte chuť budovat si něco svého a pro sebe, a zároveň máte pocit, že jsem pro vás ten správný člověk, napište mi na pavlina@vonavybyt.cz, nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak osobně třeba u kávy.

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/

Pokud máte chuť budovat si něco svého a pro sebe, a zároveň máte pocit, že jsem pro vás ten správný člověk, napište mi na pavlina@vonavybyt.cz, nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak osobně třeba u kávy.

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/

 

Věříte?

12.08.2019 13:51

Tuhle otázku pokládám celkem často ženám v mém týmu a nemám na mysli jejich náboženské vyznání ani životní filozofii. Týká se to něčeho trochu jiného.

 

Z každodenního života jistě všichni známe situace, kdy jsme okolnostmi nuceni říkat nebo dělat věci, které s námi vnitřně až tak nerezonují. Dost často to bývá v zaměstnání - třeba nabízíte hypotéky a přitom je vám jasné, že to není pro zákazníka až tak výhodné. Vyrábíte něco a víte, že to není až tak úplně precizně udělané, ale z časových důvodů se tomu víc věnovat nemůžete, protože byste nestihli udělat všechno, co potřebujete. Odbydete zákazníka, i když cítíte, že byste mu mohli poradit lépe, ale bohužel za ním stojí ve frontě x dalších lidí, kteří nervózně podupávají, kdy už přijdou na řadu...těch příkladů by mohly být desítky. Sice z toho pak následně máme takový ne úplně příjemný pocit, ale snažíme se ho nevnímat tak dlouho, až se postupem času někam schová. Naučíme se tedy fungovat tak, aby nám nepřekážel a jedeme dál.

 

Přesně tohle je ten moment, který považuji za velmi zásadní ve chvíli, kdy se rozhodneme začít dělat Euronu. A tím jsme u úvodní otázky, která zněla: "Věříte?". Je totiž naprosto nezbytné, abyste věřili tomu, co děláte. Resp. třem věcem - kvalitě výrobků, firmě a tomu, že nabízíte něco, co má nějakou hodnotu a co může druhým pomoci. Co si pod tím představit?

 

Kvalita výrobků: Každému, kdo za mnou přijde s tím, že by se rád do Eurony pustil, rovnou říkám, že bez toho, aniž by výrobky začal používat, to prostě nepůjde. Vzít katalog a bez osobní zkušenosti začít lidem nabízet něco, o čem sama nemám představu, jak a zda vůbec to funguje, je předem odsouzeno k neúspěchu a vůbec nemá smysl se do něčeho podobného pouštět. Smysl má sdílet vlastní dobrou zkušenost, ne nabízet výrobky, které jsem sama nikdy nepoužila. A jsme u té víry - lidé vám to totiž nebudou věřit. A naprosto oprávněně.

 

Firma: Euronu jsem si vybrala proto, že to je česká firma, na trhu je už od roku 2003 a pan Lukáš Černý, kterého jsem si tenkrát vygooglila, na mě působil dojmem sympatického, seriózního člověka. Proto jsem se mu rozhodla věřit - a jsme pro změnu u důvěry. Nutno podotknout, že jsem se nemýlila, pana Černého znám už víc jak 4 roky osobně a je sympatický i seriózní :). Jestli se pro Euronu rozhodnete, mělo by to být proto, že ji považujete za dobrou firmu, ne přemýšlet nad tím, jestli "to není náhodou nějaké divné a podezřelé". Opět - jakmile si nebudete jistí vy, lidé to vycítí.

 

Nabízím něco, co druhým pomůže: Ne, opravdu nejste prodejce, který pronásleduje lidi, loví je na ulici, zvoní u dveří a když ho vyhodí dveřmi, vleze zpátky oknem. A pokud vám někdo kývne na nabídku spolupráce nebo ho zaujme zboží, skutečně vám tím nedělá laskavost, je to příležitost pro něj. Tohle je třeba mít v hlavě jednoznačně srovnané. VY máte něco hodnotného - výrobky, které můžou pomoci zmírnit třeba ekzém nebo vyřešit nějaký jiný problém (skvrny, vodní kámen...). VY máte možnost nabídnout druhému něco, co mu může změnit život k lepšímu.

V žádném případě to není fráze, mně osobně Eurona změnila život o 100%. Jsem svým pánem, je jen na mně, kdy budu pracovat a kolik si vydělám, kdy pojedu na dovolenou a kdy budu se svými dětmi. Díky Euroně nejsem unavená mamina, co běhá do práce a z práce a doma má druhou směnu, která vidí děti, až když jdou spát a život jí utíká mezi prsty ve věčném čekání na víkend a dovolenou. Tuhle příležitost má u Eurony naprosto každý a jestli ji někomu nabídnete, nabízíte něco, co stojí za to. Jste si tím jistí? Měli byste, protože jinak - a jsme zase u toho -  vám to lidé nebudou věřit.

 

Když to shrnu, Eurona je kromě mé rodiny to nejlepší, co mě v životě potkalo. Jsem totiž konečně sama za sebe, nemusím si na nic hrát, můžu mluvit na rovinu a lidé mi věří. Proto, že cítí, že také věřím - tomu, co dělám. Jsem za tenhle luxus neskonale vděčná a přeji vám, ať v životě najdete to, co si zaslouží vaši víru a důvěru, ať už to je cokoli.

 

 

Pokud máte chuť budovat si něco svého a pro sebe, a zároveň máte pocit, že jsem pro vás ten správný člověk, napište mi na pavlina@vonavybyt.cz, nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak osobně třeba u kávy.

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 

 

 

O Miládce aneb když se chce, všechno jde

30.06.2019 20:06

Tohle bude asi trochu delší, takže pokud nemáte čas nebo náladu se chvíli zastavit a číst, asi to raději přeskočte :). Rozhodla jsem se totiž při neděli podělit o jeden příběh:

Mám kolegyňku a dovolím si už říci, že i přítelkyni Miládku Kotlanovou z jedné malé obce nedaleko Žatce. Seznámily jsme se loni na podzim díky FB, resp. seznámila nás jedna naše společná známá, kterou znám pouze virtuálně, naživo jsme se nikdy neviděly. Miládka má spoustu zdravotních problémů, možná bude mít díky tomu i invalidní důchod. Dalo by se pochopit, kdyby z toho byla špatná, seděla doma a stěžovala si. Ale to ona ne. Rozhodla se, že se bude věnovat něčemu, co ji baví, díky čemu bude moct pomáhat druhým a čím pomůže i sobě, aby nebyla odkázaná na důchod, buď invalidní, nebo jednou i ten "klasický".

A tak se pustila do Eurony. Nejdřív jen tak opatrně, aby zjistila, o co vlastně jde a tak nějak si to otestovala. Možná i mě, jestli nejsem nějaká divná :D - ale to hádám, to neřekla. Naprosto bych to pochopila, přece jen jsem pro ni byla neznámý člověk a opatrnost je na místě, ve virtuálním světě fakt kolikrát nevíte, na koho narazíte.

Eurona i já jsme asi prošly a v lednu se do toho Miládka opřela naplno. A víte, co se stalo dnes? Dnes pokořila 12% provizní stupeň, což v praxi znamená, že její skupina dělá měsíční obrat minimálně 60 000,- Kč. V malé obci, kde žije cca 600 obyvatel, a s drogerií, kde se jedná o stokorunové položky, ne nějaké závratné sumy (takže si představte množství výrobků, které udělá takový obrat).

A proč to píši? Protože za ty víc než 4 roky, co jsem si vybrala Euronu jako moje ne zaměstnání, ale poslání (může to znít nadneseně, ale tak to cítím, pomáhat druhým ženám žít tak, jak si přejí, považuji za poslání), jsem slyšela stovky výmluv, proč něco nejde. Od zdravých lidí v nejlepších letech, kterým nic nechybí a nemají žádný handicap krom toho, že se jim prostě dostatečně nechce.

Proto smekám pomyslný klobouk před lidmi, jako je Miládka, kteří navzdory ne úplně šťastným kartám rozdaným od osudu nesedí a nebědují, ale dělají něco pro to, aby se jim a jejich blízkým dařilo líp. Vím, že z ní bude skvělá top manažerka, protože má lidem co předat - i kdyby "jen" ten nezdolný optimismus, že když člověk chce, dokáže všechno na světě. Miládko, moc si vážím toho, že jsi má přítelkyně a těším se na tvé další úspěchy - jsem si jistá, že na sebe nenechají dlouho čekat .

 

 

 

Chcete získat veškeré možné výhody? Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Ráda zkontroluji, zda vám nechybí třeba odměrky apod., spočítám, kolik přesně zaplatíte za svůj nákup a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 

 

 

 

 

U Eurony může být úspěšná každá žena. Opravdu?

20.06.2019 16:09

Když jsem s Euronou v dubnu 2015 začínala, měla jsem jednoznačně nastavené, že budu top manažerka a fascinovalo mě, že jsem se dostala někam, kde může uspět opravdu každý. Že není nutné nést riziko jako při začátku podnikání, brát si úvěr ani nic podobného. Postupem času jsem tu představu přehodnotila a růžové brýle prvotního nadšení odložila.

Ne, není to proto, že by tam byl nějaký skrytý "háček" nebo něco, co mi na začátku bylo zatajeno. A ano, u Eurony můžete být úspěšná a nemusíte k tomu mít dvě vysoké školy, deset let zkušeností s obchodem a marketingem a plynně hovořit minimálně třemi cizími jazyky. Přesto je ale několik zásadních věcí, které vám musí být vlastní a bez kterých být úspěšná prostě nelze. O tom jsem po těch čtyřech letech práce s lidmi stoprocentě přesvědčená.

Co je tedy nutné, když chcete mít úspěch?

 1. Vědět, PROČ to chcete a být si tím jistá. Tohle je asi to nejzásadnější. Když nevím, proč něco chci a dělám, vzdám to při prvním neúspěchu. A ten potká každého, protože prostě v životě nejde nic pořád jen skvěle. V práci to je stejné.
 2. Brát to jako práci. Ať si říká kdo chce co chce, JE to práce a nejsou to peníze zadarmo. Je prima opustit zaměstnanecké myšlení, pokud ho máte, a začít o sobě přemýšlet jako o osobě, která tady je sama za sebe a dělá to pro sebe. Ne pro Euronu ani pro mě, pokud jste v mém týmu, ale pro sebe. Vy si chcete něco vybudovat, vy pro to musíte něco dělat. Denně, pravidelně, ne jednou za uherský rok, když máte pocit, že je zrovna čas. Všichni máme k dispozici 24 hodin denně a je otázkou našich priorit, čemu ho věnujeme. 
 3. Přestat se vymlouvat. V dnešní době totiž už nikdo není moc zvědavý na nějaké výmluvy a vždycky se vyplatí jednat na rovinu a držet slovo. Buď víte, co chcete a proč (viz výše), pak si za tím jdete a něco pro to děláte, nebo ne a nemá smysl se trápit. Určitě je lepší si přiznat, že Eurona teď není vaše priorita, než se vymlouvat na nedostatek času, malé děti, velké horko, prázdniny nebo blížící se Vánoce.
 4. Začít. Realita je taková, že většina lidí skončí dřív, než vůbec začne. Takže přestaňte spekulovat, zda máte dostatečné znalosti, hloubat nad tím, jestli vám to půjde, vymýšlet, zda náhodou nebydlíte na špatném místě, nemáte kolem sebe divné lidi a zabývat se milionem důvodů, proč by to nemělo jít. Nejlepší je v téhle fázi prostě zvednout zadek a pustit se do toho.
 5. Opustit myšlení zaměstnance a být trpěliví. Uvědomte si, že si budujete svůj byzys, nenastupujete do zaměstnání. Když začnete podnikat, je pravděpodobné, že budete nějaký čas "v červených číslech" a každý příčetný podnikatel s tím počítá. S Euronou v červených číslech nebudete, ale rozhodně vás to během měsíce neuživí. Zaměstnání ano, dostanete pevný plat a za deset let ho možná budete mít o pár tisíc vyšší. U Eurony si budujete svoje, začínáte stejně jako podnikatel od nuly, ale za deset let můžete být finančně tam, kam byste se v zaměstnání nikdy nedostali. Říkám "můžete", protože to je opět na vás. Kolik energie, času a zájmu investujete, tolik se vám vrátí. Takže za těch deset let můžete mít měsíčně sto tisíc stejně jako dva. 
 6. Přijmout zodpovědnost sám za sebe. Může to znít nadneseně, ale je to tak. S Euronou nemáte žádného zaměstnavatele, který vám zaplatí za to, že se každý den někam dostavíte a strávíte tam pět dní v týdnu osm hodin denně. Také nemáte žádného šéfa, od kterého dostanete přesné instrukce, co a kdy dělat. Neznamená to samozřejmě, že se nemáte na koho obrátit, má pomocná ruka je lidem z mého týmu vždy k dispozici, ale nakonec to je vždycky na nich, zda chtějí nebo ne. Když se vám nedaří, nemáte to na koho svést, musíte si na férovku přiznat, že je to vaše zásluha a udělat to znovu a jinak.

Tak co myslíte, můžete být u Eurony úspěšná? Pokud máte pocit, že ano a že bych mohla být ten správný člověk, který vám v tom pomůže, ozvěte se mi na mail pavlina@vonavybyt.cz nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak i osobně třeba u dobré kávy.

 

 

Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny? Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Ráda vám zkontroluji, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 

 

 

 

Nejvýhodnější první objednávka

19.04.2019 14:30

K registraci v e-shopu Eurony a možnosti nakupovat za velkoobchodní ceny přímo od výrobce je třeba jen první objednávka. Ta může být v libovolné výši a právě podle té výše je možné získat spoustu dalších výhod a dárků. Jaká objednávka je tedy nejvýhodnější?

Jedním slovem - stobodová. Všechny výrobky mají bodové ohodnocení a to se v objednávce sčítá. Stobodová objednávka je objednávka v ceně cca 2500,- Kč, za kterou ale zaplatíte o 417,- Kč méně, takže jen 2083,- Kč. Proč? Protože okamžitě platíte velkoobchodní ceny, ne ty, které jsou uvedeny v katalogu. A to není zdaleka všechno. Dál dostanete jako dárek vzorník všech 28 aviváží /parfemací, které Eurona ve svých výrobcích používá - zkrátka díky tomuto dárku budete vědět, jak vše voní a nebudete si muset představovat, jaká asi bude aviváž v parfemaci "Deneb - tajemství černé labutě" :). Vzorník se dá kdykoli zakoupit za 499,- Kč, ale při první objednávce - stobodovce ho dostanete zadarmo a těch 500,- Kč ušetříte.

A pokračujeme v nadělování. Dostanete start packet s aktuálním katalogem, ceníkem a dalšími materiály v krásném balení - psaníčku s perforovaným lotosovým květem v hodnotě 129,- Kč. Dopravu budete mít samozřejmě zdarma a ještě na vás čeká jedno překvapení: V příštím kalendářním měsíci si můžete vybrat aviváž v libovolné parfemaci a nezaplatíte za ni ani korunu, i když stojí 199,- Kč. Stobodovou objednávkou jste totiž splnili první kolo programu pro nováčky, který se jmenuje Úspěšný start. Leták, kde se dozvíte, že i následující měsíce můžete dostat výrobky zdarma, najdete ve start packetu.

Takže, suma sumárum, pokud uděláte jako první objednávku stobodovku, ušetříte celkem 1343,- Kč. Jak jsem k téhle částce došla?

 • 417,- Kč okamžitá sleva na objednávce (rozdíl mezi katalogovou a velkoobchodní cenou)
 • 499,- Kč vzorník aviváží/parfemací
 • 129,- Kč start packet
 • 99,- Kč doprava
 • 199,- Kč aviváž

 

Všem tedy vřele doporučuji si svou první objednávku udělat právě za sto bodů, aby se využilo všech výše popsaných výhod. I kdybyste se měli domluvit s kamarádkou, kolegyní nebo třeba sousedkou a objednat si společně. Byla by škoda, kdyby vám cokoli z dárků uteklo.

 

 

Chcete získat veškeré možné výhody? Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) Eurona ID 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Ráda vám zkontroluji, zda získáte při své první objednávce všechny dárky, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/
A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/

 

Jak správně prát s Euronou

11.01.2019 15:29

V první řadě o dost jinak, než jsme byly až dosud zvyklé prát :). V čem je to jiné a proč? Pojďme si to objasnit:

 • Prášky a gely od Eurony jsou koncentráty - dáváme proto velmi malé množství. Je to z toho důvodu, že obsahují pouze účinné látky, žádná plnidla apod. Prášku stačí max.30 ml, gelu 20-25 ml. Osobně mi malý, ani ne kilový prášek vystačí průměrně na 35 praní, litrový gel na 50. Nevíte, co jsou plnidla? Koukněte na mé video!
 • Před praním v Euroně je třeba vyčistit pračku čističem pračky (obj. kód 3013), aby se odstranil nejen vodní kámen, ale hlavně usazeniny a nečistoty z běžných pracích prostředků. Pokud to neuděláme, hrozí, že se nám nečistoty uvolní během praní a skončí v prádle. Prášky a gely od Eurony obsahují mj. i látky proti usazování nečistot a pokud už je v pračce máme, může se stát to, co jsem popsala výše. Navíc, pokud chcete používat aviváže od Eurony, s nevyčištěnou pračkou se může stát, že vám nebudou vonět. Určitě čistič nezapomeňte objednat!
 • Prací prostředky se nedávají nahoru do přihrádky, ale přímo dolů do bubnu v malém bubínku (podrobnosti níže).
 • Aviváže sice dáváme nahoru do přihrádky, ale opět maličko - 20 ml. Litrová aviváž mi vydrží na 50 praní.
 • Používáme delší prací programy - enzymy, které jsou v prášku/gelu obsaženy, potřebují delší čas, aby udělaly svou práci dobře. Takže už žádné půlhodinové programy! Já peru většinou na dvouhodinový program a mám vypráno nádherně.
 • Nezapomeňte přidat do objednávky sadu odměrek za 9,- Kč (kód 4008)! Najdete tam malou "sunarovku" na prášek a aviváž, bubínek, ve kterém se dávají prací prostředky do bubnu pračky a třetí modrou, kterou nepoužívám vůbec na nic :)).
 • Buďte trpěliví! Pokud nemáte hned prádlo podle vašich představ, vytrvejte. Chvíli totiž trvá, než se z něj vyperou plnidla a další látky z běžných pracích prostředků a prádlo bude skutečně čisté, nejen vyprané. Já měla pořád pocit, že nevidím žádnou změnu a najednou asi po dvou měsících praní v Euroně byla bílá opravdu bílá a barvy ostatního oblečení zářivé. Trpělivost se v tomto případě opravdu vyplácí, zvlášť, pokud jste vy nebo někdo z rodiny ekzematik nebo alergik.
A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

 

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/
 
A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

 

Co mít v první objednávce aneb naše top výrobky

23.11.2018 15:07

Často dostávám otázky, jaké jsou mé nejoblíbenější přípravky, případně které se nejvíc prodávají. Rozhodla jsem se to sepsat, a to i proto, že Eurona má kolem 400 výrobků a člověk, který se s ní setká poprvé, si nemusí být úplně jistý tím, co si do své první objednávky vybrat.

Co tedy v prvním balíku určitě oceníte?

 • čistič pračky, kód 3013 - naprostá nutnost před tím, než začnete prát v Euroně; proč,  čtěte  tady 
 • prášek na bílé prádlo, kód 1002 - až s používáním tohoto prášku jsem zjistila, jak vypadá opravdu bílé prádlo, a to nepřeháním
 • prášek na barevné a pestré, kód 1047 - krásně oživí barvy; veškeré prášky se používají v množství 25 g na pračku (malé balení prášku na bílé mi vydrží při čtyřčlenné rodině 8 měsíců, na barevné 4 měsíce)
 • prací gel na černé prádlo, kód 1010 - pokud vlastníte větší množství černého oblečení, jednoznačně doporučuji, černá je skutečně černá, ne šedivá; litrové balení vydrží na 50 praní
 • aviváž a kondicionér - nejoblíbenější parfemace jsou Černý hrozen (ovocná, sladší, kód1061) a Zelená (vůně čistoty, připomíná mi jarní louku, kód 1014); krom změkčení prádla rovná díky kondicionéru vlákna a osobně díky tomu už nežehlím jiné prádlo než košile :)
 • univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku, kód 1021 - vyčistí skutečně kdeco od skvrn od pampelišek až po dětská pítka a sportovní láhve - jaká další kouzla umí najdete zde
 • univerzální úklidový prostředek, třeba v oblíbené vůni Zelená, kód 3107 - další nepostradatelný pomocník, který mě neskutečně překvapil - víc zjistíte tady
 • čistič koupelen, kód 3004 - obsahuje impregnaci proti vodnímu kameni a díky němu se už při čištění koupelny nedusím
 • gel na rez a vodní kámen, kód 3009 - ideální tam, kde je tvrdá voda; POZOR - nesmí se použít na akrylát a přírodní kámen (např. mramor)
 • čistič na trouby a grily, kód 3022 - čištění trouby jsem vždycky nesnášela, s tímhle přípravkem to jde samo. Jen nastříkáte a rozetřete v předem předehřáté troubě (stačí na cca 30°C), necháte působit alespoň 30 minut (já na to vždycky zapomenu a mám to tam 2 hodiny) a pak už jen setřete papírovou utěrkou a dočistíte vlhkou houbičkou nebo hadříkem
 • čistič krbových vložek, kód 3023 - pokud vlastníte krb, zjednoduší vám výrazně život :). Stejně jako čistič na trouby se nastříká na předehřátá (30°C) skleněná dvířka, nechá působit a pak už se jen stírá; jde to naprosto bez námahy a drhnutí.
 • čistič odpadů, kód 3043 - rozpustí i vlasy, tak je účinný. Pokud máte u domu ČOV, použijte biologický čistič odpadů, kód 3007.
 • prostředek na čištění toalet, parfemace Ledová tříšť (příjemná svěží vůně), kód 3116
 • WC gel, parfemace Ledová tříšť, kód 3115 - gel do košíčku
 • čistič oken a zrcadel, kód 3006
 • parfém do vysavače Černý hrozen, kód 3091
 • gel na ruční mytí nádobí, parfemace Malina+máta, kód 2039
 • tekuté mýdlo s aloe vera, parfemace Černý hrozen, kód 3262 - množství velikosti hrášku se rozetře na suché ruce jako krém a poté se opláchne; vydrží nám při 4 lidech 3-4 měsíce
 • SOS sprej s 90% aloe vera, kód 6018 - říkám mu lékárnička ve spreji a k čemu všemu je, si přečtete tady
 • univerzální tekutá bioesence s obsahem enzymů z žížal, kód 7007 - doslova živá voda, už mi zachránil spoustu kytek, které byly zralé na vyhození. A tu bazalku, jakou jsme díky němu měli :)!
 • ředící lahvička s rozprašovačem, kód 4001 - velká část výrobků jsou koncentráty a ředí se. Věděli jste, že z litrového univerzálního úklidového prostředku získáte díky ředění minimálně 20 půllitrových přípravků? Já jich mám běžně i přes 30, protože koncentrátu dávám méně, než je doporučené množství, a funguje úplně stejně dobře :)
 • sada odměrek, kód 4008 - malá půlkulatá "sunarovka" je na prášek/gel, v bílé bez držátka se dávají prací prostředky přímo do bubnu. Ne tedy nahoru do přihrádky, jak jsme zvyklí, ale rovnou mezi prádlo!

 

A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

 

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

 

TOP manažerka Pavlína Šalamounová odpovídá na otázky Báry Skálové

07.06.2018 19:32

Pavlínka obhájila titul TOP manažerka v květnu 2018. V její přítomnosti opravdu zažijete příval energie. :-) Jsem moc ráda, že si tenkrát vybrala pro spolupráci zrovna mě a že jsme měly možnost toho spolu už tolik zažít. Od různých akcí přes Dovolenou snů, kterou jsme získaly od Eurony až po nezapomenutelné zážitky z cestování za našimi zákazníky a poradci :-).

Kdy a proč ses rozhodla pro Euronu?

Zcela cíleně jsem hledala firmu, která funguje na principu MLM, protože jsem si chtěla vybudovat něco svého, být finančně nezávislá a mít čas na svou rodinu, ne trávit většinu dne v zaměstnání a děti vidět jen večer a o víkendech. Eurona zvítězila proto, že to je česká firma, je už dlouho úspěšně na trhu a má kvalitní výrobky, které se nemusím stydět doporučovat dál. Také se mi moc líbilo, že být úspěšný u Eurony neznamená prodávat zboží, že to jde i bez toho. Tohle všechno byly důvody, které pro mne byly podstatné. A když jsem se pak sešla s tebou, Baruško, bylo prostě rozhodnuto <3.

 

Co tě na Euroně nejvíc nadchlo?

Voňavé perfektně fungující výrobky, skvělí lidé (jak kolegyně, tak i ti na firmě), úžasný majitel - vizionář, co se nebojí snít a sny si plnit... Mám pokračovat ;)? A jednoznačně možnost pracovat sama na sebe, vydělat si tolik, kolik chci já -  v podstatě podnikat a přitom využívat zázemí stabilní úspěšné firmy, takže nenést žádná rizika. Prostě značka ideál :).

 

Naučila ses v Euroně něco nového?

Asi milión věcí. Jak člověk postupuje po provizním žebříčku výš a výš, učí se pořád. Takže konkrétně: dělat prezentace, lépe a detailněji ovládat počítač a techniku vůbec, využívat svou kreativitu, lépe komunikovat s lidmi, natáčet videa... Je toho spousta a nepochybuji, že toho spousta ještě bude, na což se moc těším.

 

Měla jsi nějakou chvíli, kdy něco nešlo podle tvých představ? Jak jsi to vyřešila?

Slabou chvilku zažije asi každý. Nejsem typ, který by se dlouhodobě utápěl v lítosti nad svými nezdary, takže jsem si vždycky krátce poskuhrala své úžasné sponzorce (díky, Baru ;) ), probrala s ní, co by šlo dělat lépe a jinak a zcela racionálně se podle toho zařídila :)

 

Jaké jsou tvé plány do budoucna?

Kdosi moudrý kdysi pronesl, že nejlepší ochranou ženy jsou její vlastní peníze, takže chci vést další ženy tak, aby si je byly schopné vydělat, byly samostatné, nezávislé, úspěšné a sebevědomé. Když mě na té cestě potkají nějaké ty rubíny, safíry a brilianty, zlobit se nebudu :).

 

Co bys poradila těm, kteří začínají?

Dvě věci - ujasnit si, proč chci uspět a obrnit se trpělivostí. Můžu zodpovědně říct, že kdo vydrží a ví, proč Euronu dělá, úspěšný bude. Někdo později, někdo dřív, ale bude. Je fajn si uvědomit, že tohle je na Euroně to úžasné - uspět může každý. I úplně normální ženy, mámy od dětí, které nemají ambice sedět 12 hodin denně v práci a dělat kariéru na úkor rodiny. Byla by škoda takové možnosti nevyužít :).


Pavlínko, děkuji ti za rozhovor a těším se na naše další společné zážitky pracovní i mimopracovní! :-) 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/

 

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/ne-eurona-skutecne-neni-draha/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/ne-eurona-skutecne-neni-draha/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by CernyVíce zde: https://www.vonavybyt.cz/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

 

1 | 2 | 3 | 4 >>