Chcete si vybudovat něco svého a zlepšit rodinný rozpočet?

Jmenuji se Pavlína Šalamounová a od roku 2015 spolupracuji s firmou Eurona by Cerny, nyní jako TOP manažerka. Pokud chcete od Eurony víc, než být jen spokojeným samospotřebitelem, a od života víc, než jen chodit do práce od-do a čekat na víkend/dovolenou/důchod, ráda vás uvítám ve svém týmu. Není důležité, kolik je vám let, jaké máte vzdělání a jestli náhodou vaše děti nejsou moc často nemocné. Jediné, co je pro mě podstatné, je to, zda jste člověk, na kterého se dá spolehnout. který drží slovo a hraje fér. Všechno ostatní se dá vychytat a naučit :).

Za sebe můžu nabídnout individuální přístup, pomocnou ruku a podporu. Také spoustu zábavy a legraci, protože nuda se mnou opravdu nehrozí. Zastávám celoživotní názor, že člověk by se měl živit tím, co ho baví a u čeho se baví :).

Spolupráce s Euronou není spojena s žádnými povinnými nákupy, neplatí se nic ani na začátku, ani v průběhu; jediné, za co se platí, je - logicky - zakoupené zboží :).

Pokud máte chuť budovat si něco svého a pro sebe, a zároveň máte pocit, že jsem pro vás ten správný člověk, napište mi na pavlina@vonavybyt.cz nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak formou online setkání přes Meet nebo Zoom.

 

 

ZÍSKEJTE VEŠKERÉ MOŽNÉ VÝHODY - uveďte Eurona ID 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny