MOTIVAČKY A ODMĚNY 2021

Platí pro mou obchodní skupinu (na faktuře z Eurony máte uvedené mé jméno)!

 

TOP kniha

platí od 1. 2. 2021

 

TOP knihu získá každý nováček, který má registraci za alespoň 60 BO a také každý sponzor, který zaregistroval nováčka s první objednávkou 100 a více bodů a sám má svých vlastních 100 BO!

TOP knihy rozesílám vždy následující měsíc po uzávěrce. Není potřeba se o ně speciálně hlásit, je však nutné mít vyplněný formulář GDPR. Vyhrazuji si právo požádat o předání knih sponzory!
 
 
 

Parfém pro nováčky

 
Získejte parfém dle vlastního výběru! Stačí běhěm vašich prvních 3 měsíc u Eurony zaregistrovat 5 nováčků s objednávkou nad 100 bodů! Podmínkou je i vlastních 100 bodů po dobu těchto 3 měsíců a vyplněný formulář GDPR.

 

Své nároky uplatňuje nováček sám nejpozději do měsíce poté, kdy na ně vznikl nárok.

 
 

 


A odměňuje i EURONA s.r.o.

V rámci tříměsíčního Úspěšného startu lze získat od Eurony

  • Aviváž s kondicionérem s Aloe Vera v hodnotě 199 Kč (za 100 BO v 1. měsíci)
  • Univerzální úklidový prostředek v hodnotě 229 Kč (za 120 BO v 2. měsíci)
  • Prací gel v hodnotě 369 Kč (za 150 BO ve 3. měsíci).

Sponzor si může za provedení nováčka Úspěšným startem zažádat u Eurony o finanční odměnu. Formulář naleznete v Kanceláři.

 

 

Odměny za postupy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S radostí rozdávám odměny i při postupu na novou kariérní pozici

* Postup na vyšší pozici poprvé

* Vaše osobní BO je vyšší než 100

* Pozice není vytlačená, tzn. nejsilnější větev je minimálně o jeden provizní stupeň níž. V případě vytlačené 21% se odečtou body nejsilnější větve (také 21%) a vyberete si dárek odpovídající provizní hladině, kterou máte právě bez nové 21%. 

Odměny se týkají osobní skupiny TOP manažerky Pavlíny Šalamounové (jméno najdete na faktuře). Máte-li nad sebou nadsponzora na pozici 15 % a výš, odměňuje vás on (sdělím na požádání).

Vybírat můžete z těchto dárků: katalogy,TOP kniha, vzorečky (prostředků na ruční mytí nádobí, univerzálních úklidových prostředků, WC čističů, parfémů…), výrobky na vytváření vzorečků, organzové pytlíčky, lahvičky na vzorečky, knihy, předplatné časopisů (př. First Class, Forbes), roll-up Eurona, večeře s top manažerkou, vstupné, ubytování na Galavečer Eurony.

Vybrat si můžete i dárek, který má vyšší hodnotu, než je ta, na kterou máte nárok. V tomto případě si částku nad rámec odměny doplatíte. 

Chtěli byste odměnu, která v nabídce není? Napište mi, domluvíme se.
 
 
 

ZÍSKEJTE VEŠKERÉ MOŽNÉ VÝHODY - uveďte Eurona ID 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny