O višňovém oleji

19.12.2023 19:14

Další z mých oblíbených nádherně vonících olejů je višňový. Patří mezi oleje, které se lehce vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty, takže ho mohou        vyzkoušet i ti, kdo zatím s používáním olejů nemají velké zkušenosti a bojí se, že se po jejich použití budou lesknout :).

 

Výborě ho snáší i hodně citlivá pokožka. Obsahuje vysoké množství antioxidantů a nenasycených mastných kyselin, díky kterým bude vaše pleť zářivá a hebká. Je vhodný i pro suchou pleť, protože skvěle hydratuje a regeneruje.

 

TIPY

 

  • Pleť: Jako všechny oleje je potřeba ho nanášet na vlhkou pokožku - lépe se pak roztírá a zajistí pleti hydrataci. Stačí k tomu použít vodu. Olej můžete použít ráno i večer místo obvyklého krému. Je super i do mrazu. Pokud máte obavu, zda vám budou oleje na obličej vyhovovat, můžete ho pro začátek přidat do každodenní dávky oblíbeného krému, tzn. odeberete množství krému, které chcete použít, do dlaně a přikápnete jednu kapku oleje.
  • Vlasy: Vetřete olej do vlhkých vlasů, zabalte a nechte 10 minut působit. Poté omyjte dvakrát po sobě, abyste se zbavili mastnoty. Vlasy budou krásně lesklé.

 

Za studena lisovaný višňový olej v bio kvalitě můžete objednat zde. Pro získání velkoobchodních cen nezapomeňte zadat při první objednávce Eurona ID 420-8371524955.