Novinky

Bez čeho bych už na dovolenou nejela

03.08.2015 12:14

Prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, dovolené jsou v plném proudu a počasí nám tentokrát opravdu přeje. Před týdnem jsem se vrátila z cest po Římě a Toskánsku, a protože jsem s sebou vezla několik výrobků od Eurony k otestování, podělím se o zkušenosti, než zase zmizím na cesty po Čechách. Nejprve však musím zmínit své nadšení z práce „sama na sebe“ – neumím si představit mít nárok na volno 5 týdnů v roce a jako matka dvou školou povinných dětí složitě řešit, kam s nimi o prázdninách. V případě zájmu se ráda podělím o tipy, jak si umožnit podobný životní styl :).

Co jsem tedy na dovolenou vzala a co se nám osvědčilo? Největší nadšení dětí i nás dospělých bylo jednoznačně z Aloe vera S.O.S. spreje, který nás opakovaně zachránil, když jsme se i přes opalovací krém s faktorem 50 nejprve v Římě, a pak i u moře, celkem ošklivě spálili. Okamžitě po návratu z výletu/koupání a osprchování jsem všem včetně sebe nastříkala postižená místa a během velmi krátké doby to přestalo bolet, což jsem ocenila hlavně v případě dětí. Spáleniny jsem natírala opakovaně několikrát denně a díky tomu jsme se, k mému velkému překvapení (u sebe jsem něco takového ještě nezažila), nikdo ani nezačal loupat.

Dále jsme byli všichni vybaveni repelentními náramky a opět musím velmi chválit, štípanců jsme oproti minulým letům měli naprosté minimum. Těch pár, co jsme přece jen ulovili, jsem ošetřovala opět SOS sprejem, který mi je podstatně sympatičtější než např. Fenistil z lékárny (navíc jsem se snažila vzít s sebou co nejmenší možné množství věcí, takže jsem často volila ty víceúčelové) a udělal naprosto stejnou službu – svědění ustalo. Také jsem ho používala jako pleťovou vodu, když mi došla ta, co jsem měla s sebou a byla jsem natolik spokojená, že jsem si objednala další balení, které mám převážně k tomuto účelu.

Dobrou zkušenost jsme udělali i s Aktivním chladivým konopným krémem, který jsem koupila kvůli osvěžení unavených nohou po výletech. Nejvíc jsme ho s manželem ocenili po ušlapání 23 kilometrů po rozpáleném Římě, to jsme si chladivý pocit na nohách opravdu užili :). Kamarádce pro změnu zklidnil velmi nepříjemnou sluneční alergii. Pokud plánujete aktivní dovolenou s pěší turistikou, jistě vám krém udělá neocenitelnou službu.

Posledním, co mi velmi zpříjemnilo cestování, jsou prostorová aromatika. Souvisí to s mým přecitlivělým nosem – velmi špatně totiž snáším jakékoli nelibé pachy včetně těch v hotelových pokojích, takže s sebou vždy nějaké aromatikum vozím/nosím v kabelce. Teď v létě je mým favoritem Ledový vítr – lehká, osvěžující vůně. Vždy po příjezdu na místo ubytování   jsem celý prostor vystříkala výše zmíněnou vůní a hned jsme se cítili jako doma :).

Veškeré výrobky od Eurony můžete koupit buď u mě, nebo v eshopu na stránkách www.euronabycerny.com - tam pro okamžitou slevu zadejte vstupní heslo od poradce 420-8371524955.

Ráda zodpovím případné dotazy dotazy týkající se produktů a všem přeji nádherné léto plné voňavých zážitků nejen s Euronou :).

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


 

 

 

K čemu lze v domácnosti použít univerzální úklidový prostředek

26.06.2015 21:20

Univerzální úklidový prostředek – nebo univerzál, chcete-li - je skutečně multifunkční záležitost. Navíc se jedná o koncentrát, takže z jednoho litrového balení naředíte cca 33 půllitrových láhví s velmi účinným přípravkem, což vydrží čtyřčlenné rodině zhruba na rok.

 

Poměr ředění: 
- do láhve s rozprašovačem: 30ml přípravku + 470ml vody 
- do kbelíku na vytírání: 5 ml přípravku na 10 litrú vody, nebo - ještě lépe - 5x stříknout už naředěný přípravek z láhve s rozprašovačem

 • 7 parfemací
 • lze použít na podlahy (linoleum, dlaždice, mramor, impregnované dřevo,…)
 • v koupelnách  - na vany, umyvadla, sprchové kouty, toalety, glazurované dlaždice
 • na ostatní povrchy v domácnosti - omyvatelné zdi, kliky, lakované dřeva, odpadkové koše

 

Na co vše lze univerzál ještě použít:

 • k odstraňování samolepek - nanést neředěný a nechat působit cca 30 minut
 • k vyhubení mšic a jako postřik na pokojové květiny - postříkat roztokem z rozprašovače v poměru 25 ml univerzál a 475 ml voda
 • na mastné skvrny na oblečení či na skvrny od propisky - neředěný nalít na skvrnu a nechat působit až do dalšího praní
 • obecně na skvrny - v kombinaci s přípravkem Bio-Stain výborně odstraňují většinu skvrn
 • místo pracího prášku na propocené a zaprášené oblečení
 • na sporák a kolem sporáku - odstraní mastnotu
 • na umývání nádobí
 • na zašlé nádobí – nastříkat, nechat působit alespoň 30 minut a pak umýt
 • přidat dva až tři střiky naředěného univerzálu do myčky k prášku nebo tabletě
 • naředěný v rozprašovači (30 ml univerzál a 470 ml voda) na hrnce, pokud je špatně umyje myčka 
 • před umytím nastříkat zaschlé hrnce, nechat působit a pak umýt či vložit do myčky – díky tomu se hrnce nemusí namáčet a zbytečně drhnout
 • na praní kuchařského apod. bílého oblečení apod.  - v poměru 1:4 namočit a vyprat
 • levandulový univerzál je výborný odpuzovač hmyzu
 • možno přidávat k praní do pračky 20 ml univerzálu, nechat projít prací cyklus na 60°C -  tím se odstraní černý mázek kolem gumy a odtokové hadice pračky
 • neředěný nanést na mřížku digestoře, zafixovat papírovými utěrkami (tzn. položit je na to), nechat působit dle stupně znečištění hodinu až dvě a pak umýt
 • odstraní černý olejový šmír jak z pracovního oděvu (namočit), tak i z rukou 
 • možno dát do zásobníků místo mýdla – odmašťuje
 • naředěný k čistění motoru a různých dílů od mazu
 • naředěný na sušené květiny - zbaví se prachu a krásně se oživí
 • k umytí bot
 • na pánve od oleje - naředěný nastříkat, nechat chvilku působit a pak opláchnout
 • na jakékoliv skvrny na koberci
 • na pomalované zdi od voskovek (děti) - zde záleží na barvě, jakou je vymalováno, z každého nátěru to jde jinak dolů
 • na umytí oken a rámů
 • na mytí auta
 • po úklidu vylít kbelík na trávu, ke stromečkům nebo k venkovním květinám – vše krásně poroste a rozkvete
 • na vyčištění kartáčů na vlasy
 •  do vstřikovačů do auta – zde ale nutná opatrnost: musí se dát opravdu kapka, jinak budou na skle šmouhy
 • neředěný nanést na stříbrné šperky a zafixovat kuchyňskou utěrkou (tzn. „naplácnout“ ji na to), nechat působit asi30 minut, pak umýt a doleštit
 • na odstranění smůly např. z podlahy - nanést, nechat působit, setřít; na smůlu lze použít i gel s abrazivní složkou pro silně znečištěné ruce

 

 

POZOR: Nesmí se používat na dřevo neošetřené lakem či barvou. Pokud se na mytí podlahy použije příliš velké množství přípravku, může podlaha lepit a/nebo na ní být šmouhy. V takovém případě doporučuji buď snížit dávkování, anebo přejít na speciální prostředek na konkrétní typ podlahoviny.

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

Jak se vybavit na letní dovolenou

12.06.2015 12:29

Kamarádka se vrátila z dovolené v Řecku, na kterou si ode mě koupila několik výrobků od Eurony. Slíbila, že  po návratu poreferuje, jak byla spokojená a tady je výsledek:

Korekční ochranný šampon + kondicionér (slunce+bazén+moře)
Má ochránit vlasy a pokožku před slunečním zářením, chlorovanou nebo mořskou vodou. Kamarádka byla nadšená, má dlouhé vlasy a prý byly krásné, lesklé, pružné, neelektrizovaly.

S.O.S. sprej s Aloe Vera 85% + 19 léčivých bylin
Ideální po opálení od sluníčka, zklidňuje, hydratuje a chladí pokožku. A uplně nejlepší je v kombinaci s bambuckým máslem -  nastříkat SOS a do toho vetřít bambucké máslo. Jako tip bych doporučila používat vychlazené z ledničky.

Bambucké máslo s rakytníkem a Vitamínem E
Má opravdu všestranné využití a to po celý rok. V souvislosti s letní dovolenou bych zmínila především jeho pozitivní účinek na sluneční alergii, ochranu citlivé pokožky, místo balzámu na rty. Během slunění vyživuje, hydratuje a současně chrání před slunečními paprsky a zbarvuje pokožku zlatou barvou. Kamarádka použila jak na sebe a manžela, tak i na děti a spokojenost.

Gel na ruční praní a cesty
Ideální pro rychlé přeprání plavek, klidně i ve studené vodě. Stačí opravdu malinko, tvoří bohatou pěnu a spolehlivě odstraní zbytky chloru, soli a opalovacích krémů. Navíc krásně voní. Pokud na dovolené všechen nespotřebujete, můžete v něm po návratu prát i v pračce.

Náramek proti klíšťatům, komárům a všelijaké havěti
Tento náramek kamarádka s rodinou v Řecku opravdu ocenili. Byl prý klid od protivných komárů a ještě jim příjemně voněl. Už mám nakoupeno na naši dovolenou :). Dělá se modrý pro pány/kluky a růžový pro dámy/holčičky.
Objednací kód: 3168 modrý, 3169 růžový. Cena 199Kč.

Cestovní žehlička ve spreji
Nemůže chybět v žádném zavazadle! Se svým objemem ji můžete vzít i na palubu letadla a vypadat i na dovolené skvěle a nažehleně. Kamarádka ji využila i na manželovy košile a prý  nepoznal, že je po vybalení z kufru nežehlila :). Taktéž pořídím, žehlení mezi mé koníčky nepatří a na dovolené už vůbec ne :).
Objednací kód 1103, cena 58Kč.

Snad Vám výše uvedené pomohlo udělat si představu o tom, co vše se bude na dovolené hodit. V případě zájmu mohu cokoli objednat (nebudete platit poštovné, jako kdybyste si objednali z eshopu), případně poradím, jak nakupovat u Eurony za velkoobchodní ceny.

 

 

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny     

akční nabídka květen - červen

01.05.2015 19:56

Kompletní akční nabídku pro květen a červen naleznete zde:

 

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny                  

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5