Novinky

Jak nám ulehčí práci zázračný agent?

15.11.2016 10:52

Multifunkční agent s obsahem kyslíku patří mezi nejoblíbenější výrobky. S čím vším nám dokáže pomoci :)?

 •   S plísněmi (na stěnách, v koupelně apod.):
 1. Do láhve s rozprašovačem nalijte 250ml vody o teplotě  asi 50°C.  Pak nasypte odměrku agenta, protřepejte, aby se prášek pokud možno rozpustil a nastříkejte na čištěný povrch. Láhev je možno zakoupit od Eurony za 29,- Kč.
 2. Pokud je povrch omyvatelný, opláchněte ho.
 3. Pokud je plíseň ve stěně prorostlá, agent už nepomůže (na to máme jiný přípravek). Dokáže ji "pouze" zastavit.
 • Čištění dřezu (možno i granitového) – odměrku agenta ve dřezu zalít vařící vodou a nechat zhruba 15-20 minut pracovat. Až budete dřez vypouštět, vyčistí se zároveň i odpad.
 • Čištění dětských lahviček, cyklistických lahví - veškerých nevyčistitelných "pítek", konvic, hrnků, zašlých hrnců, termosek: Půl odměrky agenta nasypte do nádoby, kterou čistíte a zalijte vařící vodou.  Po 20 minutách vodu vylijte a pořádně  opláchněte.
 • Špinavé podlahy – roztok horké vody a agenta (2 odměrky do kyblíku) – nanést na podlahu, po 20 minutách  setřít.
 • Dětské pleny - namočit do roztoku agenta a horké vody, nechat působit dle stupně znečištění a vyprat.
 • Staré skvrny (i od pampelišek!) - roztok horké vody (zhruba 200 ml) a půl odměrky agenta nanést na skvrnu a zhruba po půl hodině vyprat.
 • Praní – přidat odměrku do pračky s bílým prádlem (možno použít i při praní záclon) – nádherně vybělí

 

 • Čalounění a koberce:
 1. Do láhve s rozprašovačem nalijte 250 ml vody o teplotě cca 50°C, přidejte jednu odměrku agenta, protřepejte, aby se prášek pokud možno rozpustil a nastříkejte na čištěný povrch. Láhev je možno zakoupit od Eurony za 29,- Kč.
 2. Nechte působit, dokud skvrny nezmizí. Poté suchou houbičkou odsajte zbytek tekutiny, nastříkejte čistou vodu a opět odsajte.

 

 • Čištění odpadů:
 1. Do odpadu nalijte 1,5 litru vařící vody a přidejte 2-3 odměrky prostředku.
 2. Nechte působit 30 minut, potom zalijte ještě 1 litrem horké vody a nechte působit 15 minut.
 3. Po skončení důkladně propláchněte tekoucí vodou.
 4. Vhodné jako pravidelná údržba odpadů, nebo do odpadů v kuchyni, s vlasy v odpadu v koupelně si bohužel neporadí.

 

Názorná ukázka:

1.) Babiččin hrnec z chaty, do kterého se dávají odpadky posléze odnesené na kompost z 80. let, pořádně nečištěn roky :) 

2.) Během působení agenta (1 odměrka, zalito horkou vodou)

3.) Po vypláchnutí (bez drhnutí, pouze lehce otřeno jemnou stranou houbičky)

 1.  

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte Eurona ID 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

Dovolená na Kosu, která mě nestála ani korunu :)

19.06.2016 15:21

Když jsem se na konci loňského dubna zaregistrovala u Eurony, asi jsem až tak úplně netušila, co všechno se následně změní. Registraci jsem zvolila proto, že jsem chtěla vyzkoušet české výrobky, které výborně fungují, krásně voní a ještě jsou ekologické. A právě registrace mi umožnila nakupovat přímo od výrobce za velkoobchodní ceny bez jakýchkoli povinností typu pravidelných nákupů, což mi vyhovovalo a tak jsem si ji nechala od kamarádky zařídit.
Výrobky se mi velmi osvědčily, domácnost byla čistá a voňavá s minimální námahou (ano, uklízím nerada a nestydím se za to). Začala jsem zvažovat možnost, že bych se Euroně mohla věnovat víc a něco si přivydělat. Má práce výživového poradce mě sice bavila, ale přece jen byla hodně časově náročná, pokud bych se jí věnovala naplno. Protože jsem ovšem chtěla trávit také čas se svou rodinou, naplno jsem ji nedělala. A výsledek?  Logický, jako u většiny lidí, kteří pracují takříkajíc sami na sebe. Když nepracujete, nic si nevyděláte. Nechat se zaměstnat nepadalo do úvahy, protože vídat děti jen o víkendu a po večerech pro mne bylo nepřijatelné, a navíc bych na tom nebyla finančně o mnoho lépe, než když jsem dělala jídelníčky.
Přivýdělek ve formě spolupráce s Euronou mi proto přišel jako zajímavý nápad a tak jsem to zkusila. Nic jsem neriskovala – řekla jsem si, že když to nevyjde, budu tam, kde jsem teď, takže o nic nejde. A jak to dopadlo? Po roce a měsíci spolupráce jsem se za odměnu dostala na Dovolenou snů na řecký ostrov Kos, kam jelo 45 nejúspěšnějších „Euroňáků“. Vtipné na tom je, že když loni na dovolenou za odměnu letěly kolegyně a já jim v dobrém opravdu hodně záviděla, bylo mi řečeno, že za rok na sto procent letím taky. Tvářila jsem se značně pochybovačně, že to přece není možné, abych já... Pak jsem si ale řekla, že proč vlastně ne - a ono to vyšlo!
Závěr? Kdo chce v životě něčeho dosáhnout a ví PROČ, nemůže neuspět. Mé PROČ bylo od začátku jasné – svoboda časová i finanční. Chci být se svými dětmi, když to potřebují, neřešit, kam s nimi o prázdninách a co dělat, když jsou „už zase“ nemocné. Dovolená na Kosu byla k tomu všemu už jen příjemný bonus. A co vy? Znáte to své PROČ?

Užijte si nádherné léto plné krásných voňavých zážitků!

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 


 

7 tipů pro čisté a voňavé prádlo

21.01.2016 18:41

Pračku máme doma téměř všichni a život bez ní si už umí představit málokdo. Víme ale, co všechno je třeba udělat pro to, abychom měli prádlo skutečně čisté a voňavé?

 

 

 • Používáme kvalitní prací prášky/gely a ty správně dávkujeme dle doporučení výrobce.
 • Pračku nepřeplňujeme - pokud je ta naše na 5kg prádla, 6 kg prostě kvalitně nevypere. Je navíc pravděpodobné, že pokud pračku nacpeme víc, než je zdrávo, budeme mít na prádle zbytky prášku. Jestli máme v rodině alergika nebo jedince s citlivější kůží, rozhodně nám za to nepoděkuje.
 • Prádlo třídíme podle druhu a barevnosti, vybíráme odpovídající program a teplotu.
 • Po praní necháme dvířka pračky pootevřená.  Pryž ve spodní části vytřeme do sucha (pokud by tam zůstala voda, bude velmi brzo zapáchat a pryž může začít plesnivět). Pootevřený necháme i vrchní dávkovač, který také vytřeme.
 • Odjíždíme-li na delší dobu (např. na dovolenou), je vhodné vypustit vodu z pračky, případně vyčistit filtr, který je umístěn v pravém spodním rohu.
 • Jednou za 3 měsíce pračku vyčistíme čističem pračky.
 • Pokud dodržujeme všechna doporučení, můžeme si už jen zaslouženě užívat skvěle fungující pračku a prádlo, které vypadá jak z televizních reklam :)

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


 

 

Vánoční úklid s nohama na stole :)

02.11.2015 16:03

Se začátkem listopadu začínáme pomalu přemýšlet o vánočním úklidu. Pro někoho to je nemilá povinnost, pro jiné zábava. Jak jste na tom vy?

Na úklid většinou vyrážíme vyzbrojeni mnoha různými přípravky: na okna, zrcadla, dlaždice, koupelnovou keramiku, vodovodní baterie, kuchyňské spotřebiče, podlahy, WC, koberce a mnoho jiných. Dříve jsem natáhla gumové rukavice, abych si nezničila ruce všemi těmi chemikáliemi, zhluboka se nadechla a vydala se do boje. Dnes to už není nutné. Už vím, že úklid může být daleko příjemnější, voňavý, šetrný k životnímu prostředí a dokonce také podstatně levnější. Ptáte se jak to? Jednoduše – používám při úklidu prostředky od Eurony. Kromě ekologie mne k ní přivedla i nádherná vůně výrobků – jsou cítit po ovoci, levanduli, svěže nebo prostě jen čistotou.
Velkou předností je také zcela výjimečná univerzálnost a přitom podstatně nižší cena než u konkurence. Místo nákupu několika drahých přípravků si totiž vystačíme s jedinou lahví např. univerzálního čističe, se kterým je možné:
•    Vyčistit povrch pračky, myčky od nánosu prachu
•    Umýt okna a zrcadla
•    Odstranit nečistoty z koupelny, vany a WC
•    Můžete použít i na vytírání podlah a mytí obkladů
•    Vyčistit digestoř, kuchyňskou linku, dlaždičky
•    Umýt vnitřky kuchyňské linky
•    Odstranit pachy z lednice a kuchyňských spotřebičů
•    Použít na praní mastných oděvů, montérek a pracovního oblečení
Univerzál je nyní dokonce ve vánoční vůni, takže si můžete navodit atmosféru svátků s předstihem, což jistě oceníte nejen vy, ale i děti. Už věříte, že vánoční úklid může být i "s nohama na stole" :)?

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - nezapomeňte zadat při první objednávce Eurona ID 420 - 8371524955!

nezapomeňte zadat při první objednávce Eurona ID 420-8371524955.

Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/o-visnovem-oleji/
nezapomeňte zadat při první objednávce Eurona ID 420-8371524955.

Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/o-visnovem-oleji/
nezapomeňte zadat při první objednávce Eurona ID 420-8371524955.

Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/o-visnovem-oleji/

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


 

 

Vánoční vůně, které vás vrátí zpátky do dětství

13.10.2015 18:38

Rozhodla jsem se otestovat nové vůně z vánočního katalogu. Tentokrát jsem to pojala netradičně a popsala jsem pocity, které ve mně vzbuzují. Tady je výsledek:

 

Vánoční perníčky: U nás doma jednoznačný vítěz. Když zavřete oči a přivoníte, dostanete se zpět do dětství a předvánočního času, kdy maminka nebo babička pekly plný plech perníčků. Pozor – hrozí nostalgická nálada :)!
Citronová hvězda: Svěží citrusové tóny spolu se skořicí a vanilkou působí velmi osvěžujícím dojmem. Vůně navozuje zdání dokonale uklizené domácnosti, kdy se čeká už jen na příchod Ježíška :).
Zimní pohádka: Hřejivé vánoční koření spolu s příchutí svařeného vína na předvánočních trzích, kdy se těšíte na návrat domů k hořícímu krbu - vůně vyvolávající tyto a podobné fantazie.
Kouzlo Vánoc:  Štedrý den může začít. Za oknem padají sněhové vločky, voní jehličí, horký punč a všude je vidět dětské úsměvy – taková je vůně, která probouzí touhu po poznání tajemství Vánoc.

Tak která je ta vaše oblíbená :)?

 

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

 

6 tipů, jak se správně starat o softshellové oblečení

22.09.2015 15:38

Softshell je funkční materiál, který sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a chrání proti větru. Díky tomu se softshellové oblečení stalo oblíbenou součástí našich šatníků. Skoro každý z nás má doma softshellovou bundu, případně kalhoty či čepici. Většinou jsme už slyšeli, že se při jejich praní nesmí používat aviváž.  Víme ale, jak se o softshell správně starat, aby si co nejdéle udržel své speciální vlastnosti a nestal se promokavým?  

Stačí dodržovat těchto 6 pokynů:

 • V první řadě se vždy řídíme doporučením výrobce.
 • Softshellové oděvy často pereme. Spousta lidí si myslí, že častým praním se snižuje funkčnost materiálu – není tomu tak. Naopak je třeba oblečení udržovat čisté, protože nečistotami, prachem a potem se funkční membrána zanáší a softshell  rychle ztrácí své vlastnosti.
 • Před praním zapneme všechny zipy (včetně suchých) a pereme naruby.
 • Pereme zásadně na 30°C, ideálně s méně otáčkami, aviváž nepoužíváme.
 • Sušení má probíhat pomalu, radiátor ani sušička tedy v žádném případě NE! Oblečení stačí pověsit na ramínko, případně rozložit na ručník a nechat uschnout.
 • Používáme impregnaci. Chceme-li zachovat všechny vlastnosti softshellu, je nutné alespoň po každém 5. praní impregnaci použít. Oblečení impregnujeme zásadně čistě vyprané, na vrchní vrstvu, zlehka.

Proč Eurona?

Gel Softshell Perfect má tekutou konzistenci se svěží vůní citrusů. Dokonale odstraní nečistoty i zápach, chrání speciální vlastnosti materiálu. Neobsahuje bělidla ani optické zjasňovače. Můžete ho použít i na ruční praní.

Impregnace na softshell a voděodolné membrány obnovuje hydrofobní a prodyšné vlastnosti. Je šetrná k životnímu prostředí, neobsahuje fluorid uhličitý a hnací plyny.

Oba výrobky jsou v 250ml balení. Impregnace má navíc i rozprašovač. Cena je stejná, 199Kč.S vlastním zákaznickým číslem nakupujete levněji, cena každého z prostředků je pak 167Kč.

Chcete-li znát další tipy a návody, jak si ulehčit práci v domácnosti, případně máte zájem o koupi pracího gelu či impregnace, neváhejte mne kontaktovat. Mohu vám poradit i s tím, kterak nakupovat vše od Eurony v e-shopu přímo u výrobce  za velkoobchodní ceny.

Jaké máte zkušenosti s praním sportovního a softshellového oblečení vy? Podělte se o své zážitky :).

 

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


 

 

Pohotovostní žehlička jako dárek

21.09.2015 11:31

Všichni noví zákazníci, kteří do konce září nakoupí v e-shopu na stránkách www.euronabycerny.com a před vyplněním dodací adresy zadají jako heslo od poradce číslo 420-8371524955, získají okamžitou a trvalou slevu na všechny nákupy.  Pohotovostní žehličku (100 ml balení) ode mne dostanou jako dárek za první objednávku. Ať Vám ulehčí práci s žehlením stejně  jako mně :)!

Aby nám pračka a myčka co nejdéle vydržela

13.09.2015 17:05

Už jste někdy přemýšleli o tom, že to, co není samo čisté, nemůže dobře vyprat ani umýt?  Řeč je o našich dvou velkých pomocnících v domácnosti – pračce a myčce. Ačkoliv mohou na první pohled vypadat krásně, jejich útroby (trubky, zadní část bubnu, filtr) už na tom tak dobře být nemusí. A sáhněme si do svědomí – čistíme pračku a myčku pravidelně? Čistíme ji vůbec? Já dlouho netušila, že je něco podobného nutné. Až po setkání s Euronou a seznámení se s výrobky jsem zjistila, že existuje něco jako čistič pračky, resp. myčky. K čemu tedy slouží a co umí?

 

Čistič pračky

 • Kromě perfektního odstranění usazenin vodního kamene v bubnu a v odpadním systému zbaví pračku také usazenin z plnidel pracích prášků. Tato plnidla používají všichni výrobci pracích prášků běžně dostupných v drogeriích.
 • Před přechodem z komerčních prášků na ekologickou drogerii je nutné použít celé balení čističe, než bude pračka opravdu svěže vonět. Pokud pračka nebyla čištěna delší dobu, může být nutné vyčistit ji opakovaně. Zažila jsem i pračku, kde se muselo použít rekordních 5 balení čističe, protože z ní stále teklo zelené páchnoucí cosi. Nakonec se vše podařilo, pračka voněla a – dle slov majitelky – daleko lépe prala.
 • Použití: Do prázdného bubnu nasypeme obsah sáčku a dáme prát na co nejdelší a nejteplejší program. POZOR - bez předpírky, jinak vám celý čistič velmi rychle vyteče do odpadu.
 • Pračku doporučuji čistit 3-4x do roka. Pokud to děláte skutečně  pravidelně, stačí dát jen polovinu balení čističe.

 

Čistič myčky

 • Odstraní usazeniny vodního kamene, mastnoty a zbytky jídel z myčky nádobí.
 • Je vhodné používat ho, stejně jako čistič pračky, 3-4x ročně.
   

Osobně používám čističe pračky a myčky od Eurony pravidelně. Jsem si jistá, že i díky tomu mi pračka dobře slouží už skoro 12 let a myčka 5 :).

Chcete-li znát další tipy a návody, jak si ulehčit práci v domácnosti, případně máte zájem o koupi čističe, neváhejte mne kontaktovat. Mohu vám poradit i s tím, kterak nakupovat vše od Eurony v e-shopu přímo u výrobce  za velkoobchodní ceny.

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

 

 

Jak vyčistit dětská pítka a sportovní láhve?

03.09.2015 14:51

Známe to všichni – pořídíme si plastovou sportovní láhev či dětskou lahvičku s pítkem.  Zpočátku je krásná a my jsme nadšení, jak je lehká a nerozbitná. Časem ale přijdeme na to, že co se týče údržby, už to tak úplně  jednoduché není. Pouhé vypláchnutí nestačí, myčka ji také dokonale neumyje, a tak časem může začít nevonět, nedej bože přímo i páchnout plísní.

 

Zvláště pítka jsou zapeklitá věc, a to jak u dětských lahví, tak i u těch sportovních. Osobně jsem to vždy řešila nejrůznějším spařováním horkou vodou apod., ale po určité době to pokaždé dopadlo tak, že jsem láhev prostě vyhodila a koupila novou.

 

Když jsem v dubnu začala používat přípravky od Eurony, zjistila jsem, že existuje cosi s názvem Univerzální multifunkční agent. Moc jsem si neuměla představit, co to je a k čemu všemu to může být dobré, ale když mi kamarádka řekla, že jím čistí mj. právě i dětské a sportovní plastové láhve včetně pítek, rozhodla jsem se to zkusit.

 

Do láhve, na které jsem se rozhodla experiment provést, jsem nasypala čajovou lžičku Agenta (je to takový hrubší prášek – drobounké kuličky) a zalila vařící vodou téměř až po okraj. Pozor – jak jsem záhy zjistila, je třeba to provádět ve dřezu. Nastane totiž efekt „Hrnečku, vař!“, přípravek začne značně pěnit a může i opustit čištěnou nádobu. Pítko jsem dala do plastové misky (ano, a misku už opravdu do dřezu) a udělala totéž: dala 1 lžičku Agenta a zalila vařící vodou. Nechala jsem vše působit asi 10 minut, pak láhev i pítko pečlivě propláchla a nestačila jsem se divit – vše bylo jako nové.

 

Je mi moc líto, že mne nenapadlo celý pokus nafotit. Abych přece jen nějaké fotografie získala, vyčistila jsem ještě nerezovou termosku s pítkem. Ta po čistící proceduře uvnitř úplně zářila a pítko také prokouklo, což je dobře vidět na snímcích.

Od té doby má Agent v naší domácnosti své čestné místo, protože je opravdu multifunkční: již jsem s ním zvládla vyčistit kromě výše zmíněného i zaprané skvrny v podpaží na bílých bavlněných tričkách, ucpaný odpad v koupelně a dokonce i skleničky od svíček.

 

Chcete-li znát další tipy a návody, jak vám může Agent ulehčit v domácnosti práci, případně máte zájem si ho pořídit, neváhejte mne kontaktovat. Ukážu vám, jak si můžete nakupovat v e-shopu přímo u výrobce  za velkoobchodní ceny.

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


  

Připravit...pozóóór...slavíme!

28.08.2015 10:29

Proč? Protože právě vychází nový katalog Eurona plný toužebně očekávaných novinek. Nebudu vás dlouho napínat a jdu rovnou k věci, resp. k tomu, co máme nového :) :

 

•    Aviváž s kondicionérem Diamond Sky (kód 1144) – kromě krásné vůně na ní oceníte, že se jedná o speciální ANTIALERGICKOU parfemaci (neobsahuje složky, na které alergici nejvíce reagují). Aviváže od Eurony obecně alergizují minimálně, ale tato je ještě speciálně upravená. Navíc je parfém v této aviváži stabilizovaný, takže vám prádlo vydrží vonět ještě 3 týdny po vyprání.
•    Sašetka Diamond Sky (kód 1145)
•    Impregnace na softshell a voděodolné membrány (kód 1146) – dlouho očekávaný výrobek :). Oproti konkurenci, která používá škodlivý fluorid uhličitý a hnací plyny jako je propan butan, jsou v našem výrobku siloxany (laicky řečeno - vytváří "silikonovou" vrstvu, která odráží vodu) a emulgátory, které na druhou stranu způsobí přilnutí k povrchu. Zároveň umožňuje prodyšnost materiálu. Je vždy ale nutné impregnovat vyprané oblečení, jinak si zaimpregnujeme prach a špínu, čímž voděodolnost materiálu samozřejmě snížíme.
•    Pohotovostní žehlička (malá - kód 1148 i velká - kód 1147) v parfemaci Cashmira
•    Univerzální úklidový čistič s parfemací New Wave (kód 3236) – „univerzál“ v 500 ml balení na opakovaná přání zákazníků :).

•    Parfém do vodních vysavačů s vůní Livienne (kód 3235) – je-li luxusní prémiová vůně Livienne vaší oblíbenou, můžete si ji užívat i při vysávání

•    Odstraňovač cemento-vápenatých povrchů v novém 500 ml balení (kód 3237) - pokud malujete, neznám nic lepšího na následný úklid! Výborný i na čištění akvárek.
•    Čistič plastů (kód 3238) – také nově v 500 ml balení a navíc s praktickým rozstřikovačem ke snadnější aplikaci. Doporučuji používat pravidelně, aby váš plastový nábytek nebo okna vydržela co nejdéle jako nová. Poradí si i s letitou špínou (vyčistil starou plastovou židli, která stála zákaznici 10 let na balkoně, a do bílé barvy měla hodně daleko), ale prevence je přece jen méně namáhavá :).
•    Prostorová aromatika New Wave! (kód 3239), Meruňková kráska (kód 3240) a Magická láska (kód 3241) - aromatika mají nové složení, aby déle a lépe voněla.
•    Hydratační pleťové tonikum (kód CC6666) a Čistící pleťový gel (kód CC6667) z řady New Uniqua – pozor, bude v prodeji až od 20.9.
Spousta výrobků byla inovována – některé mají nové vlastnosti, některé design, některé oboje :). Máme nové vzorečky – můžete vyzkoušet krémy New Uniqua a také Univerzální čistič. Vzoreček nové aviváže Diamond skye dostanete automaticky jako dárek, pokud v září objednáte alespoň za 1599,- Kč v katalogových cenách.
Na nový katalog se můžou registrovaní zákazníci, kteří udělali v posledních 3 měsících alespoň jeden nákup, těšit v pondělí 31.8., kdy ho najdou ve schránce. Ostatní jej budou mít automaticky v balíku, pokud objednají od 1.9. do 18.9.
Zákazníkům, kteří se budou registrovat nově, přijde spolu se zbožím už od pátku 28.8., samozřejmě také zdarma.

 

 

 

NAKUPUJTE SE SLEVOU - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny                  

 

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>