Novinky

U Eurony může být úspěšná každá žena. Opravdu?

20.06.2019 16:09

Když jsem s Euronou v dubnu 2015 začínala, měla jsem jednoznačně nastavené, že budu top manažerka a fascinovalo mě, že jsem se dostala někam, kde může uspět opravdu každý. Že není nutné nést riziko jako při začátku podnikání, brát si úvěr ani nic podobného. Postupem času jsem tu představu přehodnotila a růžové brýle prvotního nadšení odložila.

Ne, není to proto, že by tam byl nějaký skrytý "háček" nebo něco, co mi na začátku bylo zatajeno. A ano, u Eurony můžete být úspěšná a nemusíte k tomu mít dvě vysoké školy, deset let zkušeností s obchodem a marketingem a plynně hovořit minimálně třemi cizími jazyky. Přesto je ale několik zásadních věcí, které vám musí být vlastní a bez kterých být úspěšná prostě nelze. O tom jsem po těch čtyřech letech práce s lidmi stoprocentě přesvědčená.

Co je tedy nutné, když chcete mít úspěch?

 1. Vědět, PROČ to chcete a být si tím jistá. Tohle je asi to nejzásadnější. Když nevím, proč něco chci a dělám, vzdám to při prvním neúspěchu. A ten potká každého, protože prostě v životě nejde nic pořád jen skvěle. V práci to je stejné.
 2. Brát to jako práci. Ať si říká kdo chce co chce, JE to práce a nejsou to peníze zadarmo. Je prima opustit zaměstnanecké myšlení, pokud ho máte, a začít o sobě přemýšlet jako o osobě, která tady je sama za sebe a dělá to pro sebe. Ne pro Euronu ani pro mě, pokud jste v mém týmu, ale pro sebe. Vy si chcete něco vybudovat, vy pro to musíte něco dělat. Denně, pravidelně, ne jednou za uherský rok, když máte pocit, že je zrovna čas. Všichni máme k dispozici 24 hodin denně a je otázkou našich priorit, čemu ho věnujeme. 
 3. Přestat se vymlouvat. V dnešní době totiž už nikdo není moc zvědavý na nějaké výmluvy a vždycky se vyplatí jednat na rovinu a držet slovo. Buď víte, co chcete a proč (viz výše), pak si za tím jdete a něco pro to děláte, nebo ne a nemá smysl se trápit. Určitě je lepší si přiznat, že Eurona teď není vaše priorita, než se vymlouvat na nedostatek času, malé děti, velké horko, prázdniny nebo blížící se Vánoce.
 4. Začít. Realita je taková, že většina lidí skončí dřív, než vůbec začne. Takže přestaňte spekulovat, zda máte dostatečné znalosti, hloubat nad tím, jestli vám to půjde, vymýšlet, zda náhodou nebydlíte na špatném místě, nemáte kolem sebe divné lidi a zabývat se milionem důvodů, proč by to nemělo jít. Nejlepší je v téhle fázi prostě zvednout zadek a pustit se do toho.
 5. Opustit myšlení zaměstnance a být trpěliví. Uvědomte si, že si budujete svůj byzys, nenastupujete do zaměstnání. Když začnete podnikat, je pravděpodobné, že budete nějaký čas "v červených číslech" a každý příčetný podnikatel s tím počítá. S Euronou v červených číslech nebudete, ale rozhodně vás to během měsíce neuživí. Zaměstnání ano, dostanete pevný plat a za deset let ho možná budete mít o pár tisíc vyšší. U Eurony si budujete svoje, začínáte stejně jako podnikatel od nuly, ale za deset let můžete být finančně tam, kam byste se v zaměstnání nikdy nedostali. Říkám "můžete", protože to je opět na vás. Kolik energie, času a zájmu investujete, tolik se vám vrátí. Takže za těch deset let můžete mít měsíčně sto tisíc stejně jako dva. 
 6. Přijmout zodpovědnost sám za sebe. Může to znít nadneseně, ale je to tak. S Euronou nemáte žádného zaměstnavatele, který vám zaplatí za to, že se každý den někam dostavíte a strávíte tam pět dní v týdnu osm hodin denně. Také nemáte žádného šéfa, od kterého dostanete přesné instrukce, co a kdy dělat. Neznamená to samozřejmě, že se nemáte na koho obrátit, má pomocná ruka je lidem z mého týmu vždy k dispozici, ale nakonec to je vždycky na nich, zda chtějí nebo ne. Když se vám nedaří, nemáte to na koho svést, musíte si na férovku přiznat, že je to vaše zásluha a udělat to znovu a jinak.

Tak co myslíte, můžete být u Eurony úspěšná? Pokud máte pocit, že ano a že bych mohla být ten správný člověk, který vám v tom pomůže, ozvěte se mi na mail pavlina@vonavybyt.cz nebo zavolejte na 602 272 177. Můžeme to probrat jak telefonicky, tak i osobně třeba u dobré kávy.

 

 

Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny? Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Ráda vám zkontroluji, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 

 

 

 

Nejvýhodnější první objednávka

19.04.2019 14:30

K registraci v e-shopu Eurony a možnosti nakupovat za velkoobchodní ceny přímo od výrobce je třeba jen první objednávka. Ta může být v libovolné výši a právě podle té výše je možné získat spoustu dalších výhod a dárků. Jaká objednávka je tedy nejvýhodnější?

Jedním slovem - stobodová. Všechny výrobky mají bodové ohodnocení a to se v objednávce sčítá. Stobodová objednávka je objednávka v ceně cca 2500,- Kč, za kterou ale zaplatíte o 417,- Kč méně, takže jen 2083,- Kč. Proč? Protože okamžitě platíte velkoobchodní ceny, ne ty, které jsou uvedeny v katalogu. A to není zdaleka všechno. Dál dostanete jako dárek vzorník všech 28 aviváží /parfemací, které Eurona ve svých výrobcích používá - zkrátka díky tomuto dárku budete vědět, jak vše voní a nebudete si muset představovat, jaká asi bude aviváž v parfemaci "Deneb - tajemství černé labutě" :). Vzorník se dá kdykoli zakoupit za 499,- Kč, ale při první objednávce - stobodovce ho dostanete zadarmo a těch 500,- Kč ušetříte.

A pokračujeme v nadělování. Dostanete start packet s aktuálním katalogem, ceníkem a dalšími materiály v krásném balení - psaníčku s perforovaným lotosovým květem v hodnotě 129,- Kč. Dopravu budete mít samozřejmě zdarma a ještě na vás čeká jedno překvapení: V příštím kalendářním měsíci si můžete vybrat aviváž v libovolné parfemaci a nezaplatíte za ni ani korunu, i když stojí 199,- Kč. Stobodovou objednávkou jste totiž splnili první kolo programu pro nováčky, který se jmenuje Úspěšný start. Leták, kde se dozvíte, že i následující měsíce můžete dostat výrobky zdarma, najdete ve start packetu.

Takže, suma sumárum, pokud uděláte jako první objednávku stobodovku, ušetříte celkem 1343,- Kč. Jak jsem k téhle částce došla?

 • 417,- Kč okamžitá sleva na objednávce (rozdíl mezi katalogovou a velkoobchodní cenou)
 • 499,- Kč vzorník aviváží/parfemací
 • 129,- Kč start packet
 • 99,- Kč doprava
 • 199,- Kč aviváž

 

Všem tedy vřele doporučuji si svou první objednávku udělat právě za sto bodů, aby se využilo všech výše popsaných výhod. I kdybyste se měli domluvit s kamarádkou, kolegyní nebo třeba sousedkou a objednat si společně. Byla by škoda, kdyby vám cokoli z dárků uteklo.

 

 

Chcete získat veškeré možné výhody? Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) Eurona ID 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Ráda vám zkontroluji, zda získáte při své první objednávce všechny dárky, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/
A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/

 

Jak správně prát s Euronou

11.01.2019 15:29

V první řadě o dost jinak, než jsme byly až dosud zvyklé prát :). V čem je to jiné a proč? Pojďme si to objasnit:

 • Prášky a gely od Eurony jsou koncentráty - dáváme proto velmi malé množství. Je to z toho důvodu, že obsahují pouze účinné látky, žádná plnidla apod. Prášku stačí max.30 ml, gelu 20-25 ml. Osobně mi malý, ani ne kilový prášek vystačí průměrně na 35 praní, litrový gel na 50. Nevíte, co jsou plnidla? Koukněte na mé video!
 • Před praním v Euroně je třeba vyčistit pračku čističem pračky (obj. kód 3013), aby se odstranil nejen vodní kámen, ale hlavně usazeniny a nečistoty z běžných pracích prostředků. Pokud to neuděláme, hrozí, že se nám nečistoty uvolní během praní a skončí v prádle. Prášky a gely od Eurony obsahují mj. i látky proti usazování nečistot a pokud už je v pračce máme, může se stát to, co jsem popsala výše. Navíc, pokud chcete používat aviváže od Eurony, s nevyčištěnou pračkou se může stát, že vám nebudou vonět. Určitě čistič nezapomeňte objednat!
 • Prací prostředky se nedávají nahoru do přihrádky, ale přímo dolů do bubnu v malém bubínku (podrobnosti níže).
 • Aviváže sice dáváme nahoru do přihrádky, ale opět maličko - 20 ml. Litrová aviváž mi vydrží na 50 praní.
 • Používáme delší prací programy - enzymy, které jsou v prášku/gelu obsaženy, potřebují delší čas, aby udělaly svou práci dobře. Takže už žádné půlhodinové programy! Já peru většinou na dvouhodinový program a mám vypráno nádherně.
 • Nezapomeňte přidat do objednávky sadu odměrek za 9,- Kč (kód 4008)! Najdete tam malou "sunarovku" na prášek a aviváž, bubínek, ve kterém se dávají prací prostředky do bubnu pračky a třetí modrou, kterou nepoužívám vůbec na nic :)).
 • Buďte trpěliví! Pokud nemáte hned prádlo podle vašich představ, vytrvejte. Chvíli totiž trvá, než se z něj vyperou plnidla a další látky z běžných pracích prostředků a prádlo bude skutečně čisté, nejen vyprané. Já měla pořád pocit, že nevidím žádnou změnu a najednou asi po dvou měsících praní v Euroně byla bílá opravdu bílá a barvy ostatního oblečení zářivé. Trpělivost se v tomto případě opravdu vyplácí, zvlášť, pokud jste vy nebo někdo z rodiny ekzematik nebo alergik.
A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

 

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/novinky/
 
A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

 

Co mít v první objednávce aneb naše top výrobky

23.11.2018 15:07

Často dostávám otázky, jaké jsou mé nejoblíbenější přípravky, případně které se nejvíc prodávají. Rozhodla jsem se to sepsat, a to i proto, že Eurona má kolem 400 výrobků a člověk, který se s ní setká poprvé, si nemusí být úplně jistý tím, co si do své první objednávky vybrat.

Co tedy v prvním balíku určitě oceníte?

 • čistič pračky, kód 3013 - naprostá nutnost před tím, než začnete prát v Euroně; proč,  čtěte  tady 
 • prášek na bílé prádlo, kód 1002 - až s používáním tohoto prášku jsem zjistila, jak vypadá opravdu bílé prádlo, a to nepřeháním
 • prášek na barevné a pestré, kód 1047 - krásně oživí barvy; veškeré prášky se používají v množství 25 g na pračku (malé balení prášku na bílé mi vydrží při čtyřčlenné rodině 8 měsíců, na barevné 4 měsíce)
 • prací gel na černé prádlo, kód 1010 - pokud vlastníte větší množství černého oblečení, jednoznačně doporučuji, černá je skutečně černá, ne šedivá; litrové balení vydrží na 50 praní
 • aviváž a kondicionér - nejoblíbenější parfemace jsou Černý hrozen (ovocná, sladší, kód1061) a Zelená (vůně čistoty, připomíná mi jarní louku, kód 1014); krom změkčení prádla rovná díky kondicionéru vlákna a osobně díky tomu už nežehlím jiné prádlo než košile :)
 • univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku, kód 1021 - vyčistí skutečně kdeco od skvrn od pampelišek až po dětská pítka a sportovní láhve - jaká další kouzla umí najdete zde
 • univerzální úklidový prostředek, třeba v oblíbené vůni Zelená, kód 3107 - další nepostradatelný pomocník, který mě neskutečně překvapil - víc zjistíte tady
 • čistič koupelen, kód 3004 - obsahuje impregnaci proti vodnímu kameni a díky němu se už při čištění koupelny nedusím
 • gel na rez a vodní kámen, kód 3009 - ideální tam, kde je tvrdá voda; POZOR - nesmí se použít na akrylát a přírodní kámen (např. mramor)
 • čistič na trouby a grily, kód 3022 - čištění trouby jsem vždycky nesnášela, s tímhle přípravkem to jde samo. Jen nastříkáte a rozetřete v předem předehřáté troubě (stačí na cca 30°C), necháte působit alespoň 30 minut (já na to vždycky zapomenu a mám to tam 2 hodiny) a pak už jen setřete papírovou utěrkou a dočistíte vlhkou houbičkou nebo hadříkem
 • čistič krbových vložek, kód 3023 - pokud vlastníte krb, zjednoduší vám výrazně život :). Stejně jako čistič na trouby se nastříká na předehřátá (30°C) skleněná dvířka, nechá působit a pak už se jen stírá; jde to naprosto bez námahy a drhnutí.
 • čistič odpadů, kód 3043 - rozpustí i vlasy, tak je účinný. Pokud máte u domu ČOV, použijte biologický čistič odpadů, kód 3007.
 • prostředek na čištění toalet, parfemace Ledová tříšť (příjemná svěží vůně), kód 3116
 • WC gel, parfemace Ledová tříšť, kód 3115 - gel do košíčku
 • čistič oken a zrcadel, kód 3006
 • parfém do vysavače Černý hrozen, kód 3091
 • gel na ruční mytí nádobí, parfemace Malina+máta, kód 2039
 • tekuté mýdlo s aloe vera, parfemace Černý hrozen, kód 3262 - množství velikosti hrášku se rozetře na suché ruce jako krém a poté se opláchne; vydrží nám při 4 lidech 3-4 měsíce
 • SOS sprej s 90% aloe vera, kód 6018 - říkám mu lékárnička ve spreji a k čemu všemu je, si přečtete tady
 • univerzální tekutá bioesence s obsahem enzymů z žížal, kód 7007 - doslova živá voda, už mi zachránil spoustu kytek, které byly zralé na vyhození. A tu bazalku, jakou jsme díky němu měli :)!
 • ředící lahvička s rozprašovačem, kód 4001 - velká část výrobků jsou koncentráty a ředí se. Věděli jste, že z litrového univerzálního úklidového prostředku získáte díky ředění minimálně 20 půllitrových přípravků? Já jich mám běžně i přes 30, protože koncentrátu dávám méně, než je doporučené množství, a funguje úplně stejně dobře :)
 • sada odměrek, kód 4008 - malá půlkulatá "sunarovka" je na prášek/gel, v bílé bez držátka se dávají prací prostředky přímo do bubnu. Ne tedy nahoru do přihrádky, jak jsme zvyklí, ale rovnou mezi prádlo!

 

A konečně to nejdůležitější - NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Při nákupu ve firemním e-shopu zadejte při vyplňování dodacích údajů (adresa apod.) heslo pro hosta 420-8371524955, nebo mi napište na pavlina@vonavybyt.cz. Mohu vám případně zkontrolovat, zda získáte při své první objednávce veškeré možné dárky a výhody, spočítám, kolik Kč zaplatíte po slevě a poradím se vším, co budete potřebovat :).

 

 

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/lekarnicka-ve-spreji/

 

TOP manažerka Pavlína Šalamounová odpovídá na otázky Báry Skálové

07.06.2018 19:32

Pavlínka obhájila titul TOP manažerka v květnu 2018. V její přítomnosti opravdu zažijete příval energie. :-) Jsem moc ráda, že si tenkrát vybrala pro spolupráci zrovna mě a že jsme měly možnost toho spolu už tolik zažít. Od různých akcí přes Dovolenou snů, kterou jsme získaly od Eurony až po nezapomenutelné zážitky z cestování za našimi zákazníky a poradci :-).

Kdy a proč ses rozhodla pro Euronu?

Zcela cíleně jsem hledala firmu, která funguje na principu MLM, protože jsem si chtěla vybudovat něco svého, být finančně nezávislá a mít čas na svou rodinu, ne trávit většinu dne v zaměstnání a děti vidět jen večer a o víkendech. Eurona zvítězila proto, že to je česká firma, je už dlouho úspěšně na trhu a má kvalitní výrobky, které se nemusím stydět doporučovat dál. Také se mi moc líbilo, že být úspěšný u Eurony neznamená prodávat zboží, že to jde i bez toho. Tohle všechno byly důvody, které pro mne byly podstatné. A když jsem se pak sešla s tebou, Baruško, bylo prostě rozhodnuto <3.

 

Co tě na Euroně nejvíc nadchlo?

Voňavé perfektně fungující výrobky, skvělí lidé (jak kolegyně, tak i ti na firmě), úžasný majitel - vizionář, co se nebojí snít a sny si plnit... Mám pokračovat ;)? A jednoznačně možnost pracovat sama na sebe, vydělat si tolik, kolik chci já -  v podstatě podnikat a přitom využívat zázemí stabilní úspěšné firmy, takže nenést žádná rizika. Prostě značka ideál :).

 

Naučila ses v Euroně něco nového?

Asi milión věcí. Jak člověk postupuje po provizním žebříčku výš a výš, učí se pořád. Takže konkrétně: dělat prezentace, lépe a detailněji ovládat počítač a techniku vůbec, využívat svou kreativitu, lépe komunikovat s lidmi, natáčet videa... Je toho spousta a nepochybuji, že toho spousta ještě bude, na což se moc těším.

 

Měla jsi nějakou chvíli, kdy něco nešlo podle tvých představ? Jak jsi to vyřešila?

Slabou chvilku zažije asi každý. Nejsem typ, který by se dlouhodobě utápěl v lítosti nad svými nezdary, takže jsem si vždycky krátce poskuhrala své úžasné sponzorce (díky, Baru ;) ), probrala s ní, co by šlo dělat lépe a jinak a zcela racionálně se podle toho zařídila :)

 

Jaké jsou tvé plány do budoucna?

Kdosi moudrý kdysi pronesl, že nejlepší ochranou ženy jsou její vlastní peníze, takže chci vést další ženy tak, aby si je byly schopné vydělat, byly samostatné, nezávislé, úspěšné a sebevědomé. Když mě na té cestě potkají nějaké ty rubíny, safíry a brilianty, zlobit se nebudu :).

 

Co bys poradila těm, kteří začínají?

Dvě věci - ujasnit si, proč chci uspět a obrnit se trpělivostí. Můžu zodpovědně říct, že kdo vydrží a ví, proč Euronu dělá, úspěšný bude. Někdo později, někdo dřív, ale bude. Je fajn si uvědomit, že tohle je na Euroně to úžasné - uspět může každý. I úplně normální ženy, mámy od dětí, které nemají ambice sedět 12 hodin denně v práci a dělat kariéru na úkor rodiny. Byla by škoda takové možnosti nevyužít :).


Pavlínko, děkuji ti za rozhovor a těším se na naše další společné zážitky pracovní i mimopracovní! :-) 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/

 

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/ne-eurona-skutecne-neni-draha/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/ne-eurona-skutecne-neni-draha/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

 

Ne, Eurona skutečně NENÍ drahá

11.05.2018 10:15

Chápu, pokud jsme zvyklí nakupovat v běžné drogerii, může se to tak jevit. Když ale pochopíme, jak Eurona funguje a jak s ní zacházet, už si to myslet nebudeme - my, ani nikdo jiný. I to je jeden z důvodů, proč se Eurona neprodává v obchodě, ale přes poradce nebo přes firemní e-shop (to v případě, že chcete nakupovat ihned levněji), kam vás v ideálním případě zaregistruje člověk, který výrobky zná, sám používá a je ochotný vám vše ukázat. Abychom nezůstali jen u teorie, jeden příklad z praxe:

Univerzální úklidový prostředek stojí 229,- Kč, je ho litr. Člověk, který Euronu nezná a je zvyklý kupovat úklidové prostředky v řádu desetikorun, se celkem oprávněně vyděsí. Když se ale dozví, že výrobek je silný koncentrát, a že z toho litru získá 33 lahví prostředku, takže jedna ta půllitrová láhev ho vyjde na 7,- Kč, hned to vypadá jinak :). Pro představu - naší čtyřčlenné rodině to litrové balení univerzálu vydrží skoro rok a půl, a to s ním dělám opravdu skoro všechno - umývám podlahu, utírám prach, kuchyňskou linku, myji sporák...

Druhý a poslední příklad jsou prací prášky, které jsou bez plnidel, tzn. obsahují pouze účinné látky, nic navíc. Balení 935 g stojí 269,- Kč, na první pohled malé a drahé. Pokud máme někoho, kdo nám ukáže, jak se prášek používá, je opět všechno jinak. Prášku se totiž dává tak málo, že vydrží na 35-40 praní. V naší rodině ten na barevné vydrží 4 měsíce, bílý 8. S tím, že mi nezabírají místo v koupelně, jako ty obří pytle z drogerie a nemusím je odnikud tahat, protože mi je GLSko doveze až domů.

Takhle bych mohla pokračovat, stejně to totiž funguje s pracími gely, avivážemi, čističem koupelny atd. atd. A závěr? Ano, Eurona je drahá, a hodně - v případě, že nemáte nikoho, kdo vám ukáže, co a jak, a tak ji používáte stejně, jako běžnou drogerii. Pokud takového člověka máte, jejím používáním naopak výrazně ušetříte :).

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny 

 

 

Jak mít voňavé balíky jen za 121,- Kč

19.03.2018 16:51

Už jste někdy měli nákup v drogerii zadarmo, případně jste za plný košík zboží dali jen symbolických 121,- Kč? Mně se to stalo poprvé v životě dva měsíce poté, co jsem se seznámila s Euronou - drogerií české výroby, vhodnou pro alergiky a ekzematiky. Byla jsem totiž s výrobky tak spokojená, že jsem je začala doporučovat i svým kamarádkám. A protože ani já, ani ony nemáme čas předávat si někde krabice s pracími prášky, bezplatně jsem je registrovala do firemního e-shopu, aby si zboží objednávaly samy. Ony byly spokojené, že nakupují za velkoobchodní ceny (protože přímo od výrobce), já zase, že šetřím svůj čas a nemusím řešit, kdy a kde jim zboží předat. U Eurony to funguje tak, že když ji doporučujete a registujete zájemce do e-shopu, tvoříte si tím svou obchodní skupinu. Z nákupů své skupiny máte provize - výrobky dle Vašeho výběru zdarma (balíky za 121,- Kč), případně přivýdělek nebo trvalý příjem. Byla jsem nadšená, když jsem zaplatila 121,- Kč a měla balík nejen s drogerií pro domácnost, ale i mlsání pro děti (Eurona vyrábí i ovocné tyčinky) a dárky pro rodinu. To vše jen za to, že jsem doporučila dál věci, se kterými jsem spokojená a které stejně někde musím nakupovat, protože prát a uklízet budu vždycky. Pravda, dnes už balíky za 121,- Kč nemám :). Dnes už mám díky Euroně trvalý příjem, koníčka, zábavu...všechno, co jsem kdy chtěla, a přitom nemusím sedět někde v kanceláři 5 dní v týdnu 8 hodin denně. Pro mě to je značka ideál. A co vy? Taky byste chtěli, aby vám chodily voňavé balíky za pár korun :)?

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

Report z představení jarních novinek

19.03.2018 16:42

1.) Kompletně změněná řada pro miminka, nyní má daleko šetrnější složení. Úplně nový je sprej na dětské zadečky  - super alternativa k vlhčeným ubrouskům.

2.) Dvě nové vůně aviváže, jedna kořeněná, téměř pánská a druhá jemná, květinová. Kdo udělá nákup do 25.3., dostane automaticky jejich vzorečky zdarma do balíku. Ve stejné vůni jsou i sašetky a prostorová aromatika.


3.) Nová vůně univerzálního čistícího prostředku - malina + máta

4.) Nová vůně prostředku na nádobí a parfému do vysavače s názvem Květinová romance

5.) Místo dětských toaletních vod Go Spunky (pro chlapečky) a Pinky Frou (holčičí) jsou nově tělové spreje - šetrnější než toaletky

6.) Nová parfemace čističe na WC, krém na packy pro pejsky, vylepšený pohlcovač pachů do bot a nová vůně pro čistič interiérů do aut

7.) Pro mě největší bomba - cukrový peeling na tělo z řady Sensualix. Voní po mandlích a smetaně a je doslova k sežrání.

A spoustu dalšího, co můžu vzít k očuchání na kafčo ;).



NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

Setkání v KMC Barrandov

10.11.2017 17:46

Ráda vás všechny uvidím :)!

Čím čistit kojenecké láhve a dudlíky?

11.09.2017 18:35

Rozhodně něčím, od čeho následně láhve a dudlíky nenačichnou, a přitom to bude dobře mýt. Všechno tohle skvěle splňuje jedna z novinek letošního podzimu – Šetrný gel na mytí dětského nádobí. Kolegyně s malými dětmi ho testují ve velkém a zatím jsem zaznamenala pouze pozitivní ohlasy. Na rozdíl od běžných přípravků z drogerie skutečně není z kojeneckých lahví ani dudlíků vůbec cítit.

Použití:  Přidáme do připravené vodní lázně nebo aplikujeme malé množství na houbičku a napěníme. Po umytí nádobí opláchneme čistou vodou. Používá se neředěný.

TIP: Pokud je láhev zašlá/zašedlá, použijte multifunkčního agenta – více zde. Zachránil už nespočet kojeneckých lahví před vyhozením (tzn. ušetřil maminkám peníze a přírodu odpadu).

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

 

 

 

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

NAKUPUJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY - uveďte vstupní heslo pro hosta 420-8371524955

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny



Více zde: https://www.vonavybyt.cz/news/jak-nam-ulehci-praci-zazracny-agent/

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>